Noc odevzdání

Noc odevzdání https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206937/bmid_spindle-cove-1-noc-odevzdani-zUJ-206937.jpg 4 60 22

Spindle Cove série

Spindle Cove je místo, kam se uchylují problémové mladé dámy z lepší společnosti, s nimiž si společnost v první polovině 19. století neví rady: najdou se tu dívky chorobně plaché, mladé ženy zklamané manželstvím i slečny, které se pobláznily do nevhodných mužů. Když sem dorazí Victor Bramwell, hrabě z Rycliffu, rychle pochopí, že rozhodně nepatří do míst, kde žijí pouze staré panny a ovce. Nemá však na vybranou – jeho úkolem je sestavit zde oddíl domobrany. Nebyl by to těžký úkol, kdyby nenarazil na nečekaného protivníka: temperamentní a krásnou Susannu Finchovou, jež je odhodlána uchránit svou osobní říši utopie před vpádem Bramovy improvizované armády. Ti dva jsou jako oheň a voda – scéna je připravena pro bitvu století. Zvítězí arogantní muž, neslýchaně smělá žena, nebo oba? Či snad oba prohrají? Nová série „Spindle Cove“ nabízí romanci, poutavý příběh i humor.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Night to Surrender , 2011

munka
31.07.2023 4 z 5

Pekné nenáročné oddychové čítanie.

kacenka6144
18.07.2023 5 z 5

Vtipná letní oddechovka, ve které nechybí romantika a ani trocha té erotiky. Hned jdu na další díl.

rampapa
13.01.2023 5 z 5

Moc krásná knížka. Hezká oddechovka. Moc příjemně jsem si početla. Příběh mě doslova pohltil že jsem knížku přečetla ani ne za dvě hodiny. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Hatshepsut
21.07.2022 5 z 5

Tak to bylo moc krásné nenáročné čtení. Prostě to mělo vše, co má takový oddechový romanticko-historický příběh mít. A proto za mě 5 hvězd. Vtipné pasáže byly příjemným zpestřením této knihy.

FairyD.
03.05.2020 5 z 5

Krásna oddychová kniha. Príbeh obsahuje všetko čo je potrebné pre takúto knihu. Humorné scény a dialógy pretrvávajú od začiatku až po koniec príbehu. Občas sa mi stalo že som pre slzy smiechu nevidela na písmenka. Samozrejme nechýbala zápletka a napäté, dramatické chvíle. A čo sa konca týka, ten bol jednoducho nádherný.

Ajwy
11.10.2019 5 z 5

U této knihy jsem se fakt bavila a smála se tak nahlas, že si doma ťukali na čelo. Nejen že byly roztomilé všechny dámy z penzionu U Královnina Rubínu, tady, byli roztomilí i pánové.
Směji se ještě teď, když si připomenu jen prvních pár stran z knihy a jejich nesnáze s ovcemi a k čemu všemu slouží kniha Moudrosti paní Worthingtonové pro mladé dámy.
Pokud se chcete pobavit, odpočinout si, zažít romantiku a lásku, rozhodně byste si tuto knihu měli přečíst.

účetní
20.09.2019 5 z 5

Pěkná kniha, taková milá, něžná i vtipná romantika s neobvyklým tématem, děj byl takový poklidný a pozvolný. Jen byla zbytečně zdlouhavá, hlavně první půlka, ale závěr byl až dojemně krásný. Oba hlavní hrdinové se mi moc líbili i se všemi ostatními postavami. Ze začátku vynikal spíš charakter Susanny, ale postupně se pěkně rozvíjel i Bramův charakter a moc se mi líbilo, jak Bram postupně zjišťoval, co je v životě důležité. Celkově moc pěkná oddechovka.

DUNIKO
05.05.2018 5 z 5

Moc pěkné a veselé čtení.

helenkan
28.04.2018 3 z 5

Příjemná romantika pro chvíle oddechu.

Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Bram i Susanna mi přirostli k srdci a jejich příběh mne bavil číst. Romantické, humorné a oddechové čtení, které jsem přelouskala během dvou večerů.

ariel platto
24.01.2018

Knihu jsem se nutila číst do strany 80 a pak jsem to vzdala...asi je to tím, že jsem předtím přečetla dvě knihy od L.Kleypas a jsem moc namlsaná...

Kiwicatko
28.09.2017 4 z 5

Velmi pekna oddechovka :-)
Bylo pekne si precist, na jakem miste bych skoncila, kdybych zila v te dobe :-D

havrmoni
27.01.2017 5 z 5

Tak to byla pecka. Nádherná romantika i etotické scény pěkné,jiskření a škádlení mezi hl.postavami bylo příjemné. Tím chci říct,že se to hezky četlo a i ostatní postavy a i celá vesnička,to vše bylo sympatické. Oddechovka se vším všudy.

Nuttelka
16.08.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka :-) A teď jsem zvědavá na příběh Minervy a Colina, takže s chutí do toho :-)

Den75
07.03.2016

Moja prvá kniha od tejto autorky a bola super, prečítaná na jeden dych ...odporúčam

mikika
21.10.2015 4 z 5

zas jedna slaďárna okořeněná humorem, takových je málo..

jaja1989
08.10.2015 5 z 5

Nový příběh a neokoukané téma jupííííí:)

Llina
25.09.2015 3 z 5

Super :)

Katera
16.05.2015 3 z 5

Příjemné, nekomplikované čtení. Děj si tak zvolna plyne. Trochu mě nudil ten výcvik domobrany - sice tam byly vtipné okamžiky, ale taky to bylo trochu zdlouhavé. Mám ráda, když je mezi hlavními postavami takové to správné "jiskření".

malazluta
29.01.2015 3 z 5

Pěkný příběh, který je místy opravdu vtipný. Druhá polovina mi přišla slabší, ale i tak to je příjemná oddechovka.

Anglie 19. století historické romance

Tessa Dare