Špinavá hra

Špinavá hra https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1302/bmid_spinava-hra-gp8-1302.jpg 4 201 30

Griff Burkett býval předním hráčem amerického fotbalu. Oslavovaná a dobře placená sportovní hvězda, vzor mládeže a miláček davů, ale jen dokud nepřišel po zmanipulovaném zápase nemilosrdný pád. A pět let ve vězení. Když si odpyká trest, nemá ani peníze, ani domov, ani budoucnost. Má jen nabídku, kterou dostal od majitele letecké společnosti Fostera Speakmana, na niž zpočátku nemá chuť přistoupit, i když na ní není nic nezákonného. Úkol, v němž hraje klíčovou roli Speakmanova manželka Laura, nakonec pod tlakem okolností přijímá. Avšak brzy se ukazuje, že tady někdo hraje špinavou hru a že je těch hráčů víc. Griff se zaplétá do sítě, která se kolem něho pomalu stahuje, a hrozí nebezpečí, že s sebou strhne i Lauru. Griffa pronásledují události, k nimž došlo před pěti lety, v nichž se stal spíš obětí než viníkem, ale kdo mu uvěří? Kdo mu uvěří zvláště teď, kdy na něho padne podezření z vraždy? Oblíbená americká autorka Sandra Brown vypráví příběh plný nečekaných, překvapivých zvratů, dramatický příběh, v němž mnohé je jinak, než na první pohled vypadá, příběh o lásce naruby.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Play dirty , 2007

cukrovka
10.11.2021 4 z 5

Knížky od SB jsou pro mě sázkou na jistotu. Vždy dokáže správně nakombinovat napětí s romantikou. I tenhle příběh byl čtivý a zajímavý i když málo pravděpodobný. Začátek byl trochu rozvláčný, ale postupně se příběh zajímavě rozběhl.

oleg
04.08.2021 5 z 5

Sandru mám moc ráda a tento příběh mě velice bavil, je to jedna z lepších knížek.....

Katka313
04.04.2021 3 z 5

Nebyla špatná ale prostě SB má lepší. Nevím jestli už mám od ní načteno hodně ale nějak mě v knížce nic nepřekvapilo až teda závěr s trenérem na konci. A musím říct, že mě dost zklamal i epilog. Ty mi většinou přijdou odbyte ale tenhle úplně. Škoda.

evincz
18.06.2020 3 z 5

Knížka od Sandry je pro mě jistota oddechu a příjemně stráveného času. Baví mě hlavní hrdinové. Ikdyž je to někdy nepravděpodobné, ale o to jde, ne? Obdivuju autorčinu fantazii a náměty na knihy.

narisa
27.01.2020 4 z 5

Tak tedy Griffovi jsem fandila, ale bylo to takové zdlouhavé, chyběl mi větší spád. A také konec nebyl tak moc překvapivý. Příběh pěkný, ale Sandra má i lepší. Mezi mé nej od této autorky se tato kniha nedostane

sharina
21.01.2020 3 z 5

Autorka má mnohem lepší knihy. První polovina byla zdlouhavá a pro mě místy i nudná. Vlastně jediné, co tam bylo originální (ač dost úchylné) byla situace, jak se "hlavní pár" dal dohromady. Ovšem druhá polovina knihy už byla správná, od té jsem se nemohla odtrhnout.

lifeoptimist
27.12.2019 4 z 5

Rozečtenou jsem ji měla hrozně dlouho, ale ne proto, že by byla špatná, spíš nebyl čas a vždycky jsem dala přednost rozečtené e-knize, protože byla vždy tzv. po ruce .....Nicméně strhávám hvězdičku za pro mě trošku utahanou střední část a trošku neuvěřitelné jednání některých postav, ale stále platí, že je to prima kniha a konec byl pro mě parádní a už jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem nedočetla

Miruš
28.10.2019 5 z 5

Trochu déle jsem knize přicházela na chuťˇ, ale včas se to rozjelo v konečném důsledku nezklamala. Mnohostranná autorka, v knize je vše, o čem chtějí velké holky číst. ;-)

Luciska13
25.07.2019 4 z 5

První polovina se mi skoro protivila, to téma mi bylo opravdu hodně proti srsti, ale druhá polovina mě opravdu nadchla a nemohla jsem přestat číst. Autorka má ale i mnohem lepší knihy.

Pája699
12.07.2019 3 z 5

Bohužel pro mě kniha byla docela zklamáná...příběh mě nikterak nenadchnul, děj zdlouhavý..určitě šlo napsat míň než na 400 stránek. Pro mě zatím nejhorší kniha od Sandry, ale dám jí ještě šanci a přečtu si i další knihu :-)

mariva
27.06.2019 5 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, zejména sportovní téma mě moc nebavilo, ale pak děj nabral obrátky a knížku už nešlo odložit. Opět výborné jako většina knih autorky.

Kerberos
07.06.2019 3 z 5

Nějak mě to nebavilo,dalo se to napsat na méně než čtyřista stránek.

pingu1
03.03.2019 4 z 5

Zajímavé, čtivé, napínavé... Takový typ knížek mám od Sandry Brown ráda :-)

SimonaP
09.10.2018 4 z 5

Čtivá, zajímavá kniha. Konec pro mě překvapivý.

Szekynka
19.09.2018 3 z 5

Dobrá kniha, měla všechno co mít měla, čtivá, sympatické postavy, dobře popsané vnitřní pochody postav, zápletka, ale....Dávám tři hvězdy protože Sandu B. čtu hodně a tato kniha neměla takový ten její klasický náboj.

Modrásek16
31.07.2018 5 z 5

Opět moc hezká kniha od SB. Dlouho jsem od autorky nic nečetla, ale určitě se po nějaké knize zase podívám. Příjemné čtení na dovolenou.

Nikolsimkova
13.05.2018 4 z 5

Hezká knížka. První polovina se docela táhla, ale potom se děj dost rozjel a musela jsem číst až do konce.

milena8281
14.01.2018 4 z 5

Velmi dobře napsaný příběh. Ze začátku jsem si myslela, že karty pro hrdiny a padouchy už jsou rozdané, a pak mi spadla brada, jak se děj najednou převrátil. Bavilo mě to. Určitě to nebyla poslední knížka od SB, kterou jsem četla.

prestiggio
19.03.2017 4 z 5

Veľmi dobre napísaná kniha. Od S. Brown som čítala iba romance, toto bolo oveľa lepšie. Nebol to ale typ knhy ktorý by som nevedela odloziť. Vnímam ju skôr ako oddychovku.

moudivlacek
11.09.2016 5 z 5

Opět velmi povedený příběh této spisovatelky. Profesionální hráč amerického fotbalu, který skončí ve vězení. Po propuštění dostane velmi lukrativní a velmi neobvyklou nabídku. Ale za čas pozná, že její přijetí nebylo tím šťastným rozhodnutím.
Ale nevzdává se, a nakonec pravda vítězí. Ale úplně na konci dostanete šok, dozvíte se pravdu, která vám vezme dech.
Skvělé čtení. Doporučuji.

Sandra Brown