Ztráty a lži

Před třemi lety se Naomi Jenkinsové stalo něco hrozného - tak hrozného, že o tom nikomu neřekla. Teď má další tajemství - milence. Když Robert zmizí, Naomi je jasné, že se mu muselo něco stát. Policie už o tom tak přesvědčená není, zvláště když Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá; proto označí Roberta za společensky nebezpečného devianta - pak už ho policie bude muset začít hledat...

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/1454/ztraty-a-lzi-nXJ-1454.jpg 3.963

Spilling CID (2.)

Autor obálky:Miloslav Disman
Vazba knihy:vázaná s přebalem
ISBN:978-80-249-1157-1

bajinecka

U me ma spisovatelka klesajici tendenci. Pusinka, kterou jsem cetla jako prvni, byla skvela. Bludna sdeleni totalni prumer. Tato kniha je vsak pro me celkem prusvih-v tom smyslu,ze rozuzleni zjistite nekolik desitek stranek pred koncem (sami jeste mnohem driv), hlavni dejova linie vysetrovani nudna, psychicky labilni vysetrovatelka, nezazivne pasaze (opravdu me nabavily odstavce, kdy Naomi mluvila ke svemu vyvolenemu) a hlavne k cetbe jsem se musela celkem nutit. S velmi primnourenyma ocima davam prumer.

katy238
26.11.2016

Vynikající příběh, neotřelý nápad a překvapivý závěr. Zajímavá kniha, jejího pořízení nelituji a těším se na další knihy této výborné autorky.

cleopatra11
17.09.2016

Styl autorky mě sedí, pěkná detektivka..

Jia
17.08.2016

Nemohla jsem se dočkat až knížku dočtu. Potřetí jsem se přesvědčila, že tato autorka nepíše pro mě. Námět divný, nechutný, neuvěřitelný, ani tým vyšetřovatelů není v pořádku, každý je nějak "postižený".
Další díla této autorky už zkoušet nebudu.

Lindulinek
26.07.2016

Zajímavá zápletka, kniha se mi dobře četla. Rozuzlení trochu překombinované, ale celkově doporučuji.

jllv
28.06.2016

Prvni cast se mi cetla spatne. Dokonce jsem knihu chtela odložit. Nakonec jsem se kousla a cetla dal. od druhe casti uz to bylo o mnoho lepsi. Ale i presto, ze se to pak rozjelo, tak davam je 3 hvezdicky.

NikaMirka
13.06.2016

Neuvěřitelné! Musím dát pět hvězdiček. Zatímco "Bludná sdělení" jsem četla jen proto, že mě k tomu donutila vždy poslední věta kapitoly (ale i to bylo fantastické, co jedna věta dokáže), tak tuhle knihu jsem opravdu nemohla odložit. Propracovanost příběhu a propojení postav bylo neuvěřitelné, fantastické, až dokonalé. Už vím, proč spisovatelka, navazuje na Agatu Christie.

Heyhey
06.06.2016

Připomínalo mi to Dívku ve vlaku. Nenechte se odradit pomalejším začátkem.

Pajina68
30.03.2016

První kniha, co jsem četla od této autorky "Bludná sdělení" mne dost zklamala, tato druhá kniha byla o něco lepší, ale stejně mne moc nenadchla. Autorka nebude moje oblíbená.

zuzana2599
27.03.2016

Tento thiller je mojí čtenářskou prvotinou od S. Hannah. A myslím, že se vydařil. Autorka mě dokázala neustále držet v napětí, lži hlavních hrdinů mi pořádně zamotaly hlavu a i když mi seržantka Charlie moc sympatická nepřišla, bavila jsem se. Takže se zase někdy těším na další dílko z pera autorky...

Jaruce
26.03.2016

Ze začátku nuda, přeskakovala jsem stránky asi tak v polovině knihy se to začalo rozjíždět a nabralo to obrátky.

wooloong
20.02.2016

Prvních cca 50 stránek jsem si musela zvykat na styl psaní autorky, abych vůbec pochopila, která bije. Pak se to začalo slibně vyvíjet a na konci jsem se už trochu nudila tím omíláním Naomina vztahu k Robertovi. Zatímco u spousty detektivek mi vadí rychlý závěr, který mi neumožní rozuzlení řádně vychutnat, tady bylo posledních 20 stran zbytečně nastavovanou kaší.

kneslova
19.01.2016

Jak čtu knihy S.Hannah, mají pro mne překvapivě vzestupnou tendenci. Tato se mi líbí zatím nejvíc. Hodně dobrý psychothriller. Ne, nenudila mě ani z počátku a dál je to čím dál lepší, pachatelé nečekaní, postavy osobité.... dobře napsané, napínavé , tak asi za 4,5 hvězdiček.

Vladísek
14.01.2016

Do této knihy jsem se z počátku nemohla vůbec tzv. "začíst". Zhruba v polovině mě začala i bavit, ale ke konci se změnila v - pro mě - překombinovaný thriller. Nemohu říci, že by se mi kniha vůbec nelíbila, ale přeci jen, znám lepší.

KaterinaJ
13.01.2016

Hodně napínavá kniha s překvapivým rozuzlením.
Autorka se stala mou oblíbenou.

Danago
28.10.2015

Před třemi lety se Naomi stalo něco tak hrozného, že o tom nikomu nedokázala říct. Když její tajný milenec Robert zmizí, Naomi je přesvědčená, že se mu stalo něco zlého. Policii ,ale o tom přesvědčit nedokáže, protože Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá ....
Příběh je hodně napínavý , zamotaný, se spoustou zvratů a až do konce čtenář neví na čem je. Mě se tento styl velice líbí a můžu jen doporučit.

Daenerys
21.09.2015

Zvláštně psané, zvláštně propletené, rozhodně nečekané.

evasamankova
20.09.2015

Ze začátku trochu ospalé tempo, ale poté velice napínavý psychologický román a detektivka. Konečné rozuzlení hodně mrazivé.

Ki-tt-y
13.02.2013

Po překonání celkem nudného začátku se děj rozhýbe a je velmi napínavý a nepředvídatelný.

malen
04.09.2012

Když jsem přečetla pár stran, říkala jsem si, bože, co to čteš. Ale pak mne to chytilo a četla jsem jedním dechem,

Adriana.82
27.05.2012

po vlažném začátku velmi napínavý děj :)

Leskodka
06.10.2011

Po přečtení několika stránek mě děj chytil a nepustil. Kniha se četla velmi dobře a poutavě.

bookcase
22.06.2011

Výborný psychologický román. Není nouze o překvapivé zvraty, čte se jedním dechem.