Listopad

Listopad https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49716/spiknuti-listopad-49716.jpg 5 57 5

Spiknutí 365 série

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život! Odpočet začal a čas běží... Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

November , 2010

kyticka152
30.06.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila. Konečně se začínají věci rozuzlovat a příběh se chýlí k dlouho očekávanému konci. Líbí se mi odkrytí minulosti Ryana Spencera. Doufám, že spisovatelka ještě dobře využije tuto postavu v závěru. Jdu na poslední díl. Doporučuji k přečtení!

85098211
26.09.2019 5 z 5

Zase jeden parádní díl, ve kterém se - konečně ;-), vyřeší i ona záhada s dvojčaty. Tohle byl jediný bod v celé sérii, který mi byl jasný hned od začátku, když se poprvé na scéně objevil Callův dvojník. A protože se blížíme do finále, autorka tentokrát přidala na tempu a příběh se nám začíná hezky uzavírat. Něco ale stále otevřené je, vždyť nám přece jen chybí ještě poslední měsíc, prosinec... Na závěrečnou část se moc těším a okamžitě se na ni vrhám :-).

zuzana4291
07.06.2019 5 z 5

Předposlední kniha z celé série. Opět se čte jedním dechem. Cal opět uniká, tentokrát jsou i v ohrožení jeho kamarádi. Jsem hodně zmatená z konce této knihy. Tak hned musím sáhnout po posledním dílu.

buccaneerka
23.09.2017 5 z 5

Příběh se konečně začíná mírně rozplétat, je to napínavé a je super, že se autorce daří udržet napětí. I když některé pasáže už přestávají být reálné, což ubírá knize na opravdovosti. Ale vzhledem k napětí se to dá odpustit a číst dál.

Megii
13.01.2012 5 z 5

Tak... mám za sebou předposlední díl a nemůžu se dočkat, jak to dopadne. Gabrielle Lord píše neskutečně, vůbec se nedá odhadnout, co bude pokračovat. Jsem moc zvědavá, co je ta Singularita rodu Ormondů. I když nějako představu mám díky rodokmenu rodiny Ormondů, jsem si jistá, že autorka zcela předčí mé očekávání a stane se určitě spousta věcí, které by mě ani ve snu nenapadly. :D

Gabrielle Lord
australská, 1946