Listopad

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život! Odpočet začal a čas běží... Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49716/spiknuti-listopad-49716.jpg 4.650

Spiknutí 365 (11.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

November (2010)

Kniha Listopad

zuzana4291

Předposlední kniha z celé série. Opět se čte jedním dechem. Cal opět uniká, tentokrát jsou i v ohrožení jeho kamarádi. Jsem hodně zmatená z konce této knihy. Tak hned musím sáhnout po posledním dílu.

buccaneerka
23.09.2017

Příběh se konečně začíná mírně rozplétat, je to napínavé a je super, že se autorce daří udržet napětí. I když některé pasáže už přestávají být reálné, což ubírá knize na opravdovosti. Ale vzhledem k napětí se to dá odpustit a číst dál.

Megii
13.01.2012

Tak... mám za sebou předposlední díl a nemůžu se dočkat, jak to dopadne. Gabrielle Lord píše neskutečně, vůbec se nedá odhadnout, co bude pokračovat. Jsem moc zvědavá, co je ta Singularita rodu Ormondů. I když nějako představu mám díky rodokmenu rodiny Ormondů, jsem si jistá, že autorka zcela předčí mé očekávání a stane se určitě spousta věcí, které by mě ani ve snu nenapadly. :D

Gabrielle Lord
australská, 1946