Parťácká romance

Parťácká romance https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376873/bmid_partacka-romance-Lm1-376873.jpg 4 102 26

Spiderman/Deadpool série

Přichází největší parťácká romance všech dob - v podání tvůrců, kteří stáli na začátku Deadpoolovy kariéry. Díky nim tu máte dva marvelovské hláškaře v jednom týmu! Až tedy na to, že jeden má morální zásady a odpovědnost a druhý je prostě magor. Důvod jejich setkání? Kontrakt. Deadpool má za úkol zabít zdroj všeho zla - úspěšného vynálezce Petra Parkera. A tomu, celkem logicky, musí Spider-Man zabránit.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Isn't It Bromantic , 2016

Thunder02
20.07.2018 4 z 5

Od mala miluju Spidermana takže jsem byl rád když se mi tento komiks dostal do rukou. Zároveň jsem díky tomuto dílu začal mít rád Deadpoola takže si asi koupím i jeho komiksy :-) Příběh je určitě fajn čtení, leč s trochu slabším začátkem. Nutno vyzdvyhnout i kresbu! Jak říkám, moc fajn počtení a těším se na druhý díl.

hroubek
19.07.2018 4 z 5

Mám hodně rád Spider-mana. Mám dost rád Deadpoola. Takže, když se tyhle dva spojí, tak z toho pro mě nemůže vzniknout špatný počin. A to se taky že stalo. Spider-man/Deadpool: Parťácká romance je příjemný a nahláškovaný komiks, který to do nás pere pod tlakem. Spousta vtipů, geniální momentů a fóru. A v neposlední řadě i trochu toho morálního ponaučení. Je to hodně zábavné, a jediné na co si je potřeba zvyknout, je na daný styl. Asi největší problém tohoto komiksu je kontinuita. Pro komiksového nováčka to bude dost nepřehledné a místy se nebude chytat, a i ty ostřílenější budou mít lehce problém, pokud nemají načteného ani jednoho z hrdinů. Za mě je tedy tento komiks velmi dobré čtení a těším se na další díl.

FuriosoR
09.07.2018 4 z 5

Chemie těchto hlavních dvou postav nakonec funguje, i když ze začátku jsem se možná trochu nudil. Na další díly se těším, kresbu hodnotím kladně, příběh mohl být lepší, ale proteď to odpustím :)

milan1935
07.07.2018 3 z 5

No čekal jsem to trochu lepší, někdy to bylo trochu nudný. Kresba Ok. Někdy to bylo vtipný.

3DD!3
04.06.2018 5 z 5

Spidey je můj dětský vzor (utlačovaný smolař, že je tvůj vzor?) a to že Deadpoolův taky je pro mě trochu div. Ten nejsprávnější správňák, který tu pro mě byl vždycky ráno na Nově se spřáhne s nesmrtelným žoldákem, který má kontrakt na zabití Petra Parkera. Není to ironie? Upřímně jsem se docela bál co z téhle kombinace vznikne, jestli už to prostě nebude moc a ono to je někdy opravdu přes čáru. Naštěstí to je pořád skvělá zábava plná popkulturních hlášek a neuvěřitelných nápadů. Těším se na další díl jen mě mrzí, že tímhle časoskokem asi příjdeme o vydání Superior Spider-Mana.

Lenka.Vílka
28.05.2018 5 z 5

Začnu tím, že jsem se na komiks strašně těšila. Já si ani nečetla anotaci a věděla jsem, že knihu chci domu. Protože jestli je něčeho internet plný, tak je Spideypool fan art. A já jsem konečně součástí téhle srandy taky!!!

("Má to i světlou stránku věci, teď si můžeš čůrnout nebo i káknout a nikdo si toho nevšimne.")

Úvod je vražedný. Dva nejukecanější hrdinové Marvelu svádí boj proti chodícímu hajzlu a zároveň se snaží nezabít jeden druhého. I když...kdo komu leze na nervy víc, je evidentní. A jak to skončí, to jsem se válela smíchy (stejně jako ve filmu...za jak dlouho ty nohy dorostou...?). Ale je tady práce, ne jenom legrace. Deadpool má úkol. Zabít Petera Parkera. Proto se začne kamarádit se Spidermanem. Aby se dostal blíž k Parkerovi. Takže začne zábava s hořkosladkým koncem. Logicky.

("Nelíbí se ti kvádro? Je na obálce Maximumu...Já, uch, jsem černej...Já vim! Boží, co? Každej chce bejt černej! Černá je nová černá.")

Jedna akce (čti zábava) střídá druhou a dokonce dojde na svůdný taneček. Ta část v baru je prostě nej. Přijde řada i na peklo a konec mě překvapil.
Mrzí mě jenom jedno. Nebylo žádné naskočení rozkrokem na obličej. Tak snad v dalším díle...jo, a ještě něco. Třískala jsem se od začátku do konce.Takže super.

("Babouku, nemůžu se rozhodnout, jestli je tohle jeden z mejch nejlepších splněnejch snů nebo noční můra, ale nikdo nebude říkat Deadpoolovi, kdy má a kdy nemá tancovat. Navrhuju, že se pustíme do nakopávání zadků a troušení urážek... Mazej sem. Pokud teda nejseš rytmycky retardovanej...Ty se opovažuješ mít pochyby o mejch pohybech?!?!!? Tak fajn! Vy chtece, dámy, Poola? Dostanete celýho!" ...na závěr zvedačka jako v Hříšném tanci s Deadpoolem v trenclích s potiskem Spidermana. No není to sladký?!?!?!?!)

komiksy superhrdinové Spider-Man Marvel Deadpool

Joe Kelly