Spící tajemství

Spící tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503926/bmid_spici-tajemstvi-OSd-503926.jpg 4 34 10

Spící město série

< 3. díl

Poslední díl napínavé trilogie přináší nečekané rozuzlení! Sourozenci Kryštof, Kristýna, Ema a Samuel jsou v pořádku doma, ale mají strach o tatínka, který byl při jejich záchraně těžce zraněn a leží v nemocnici. Během návštěv zjistí děti, že kdesi v útrobách nemocnice v pokoji číslo 12 leží spící rodiče dětí, které se nikdy nenašly. A že se v tomto pokoji dějí divné věci. Rozhodnou se, že záhadě přijdou na kloub a možná díky tomu zjistí, proč vlastně všichni rodiče vůbec usnuli a kde jsou ztracené děti. Pokoj číslo 12 se stává bránou k dobrodružství, o kterém se jim nikdy ani nesnilo. Zjistí odvážná čtveřice, kdo stojí za tajemstvím spících rodičů? Podaří se jim zachránit nikdy nenalezené děti? A bude vůbec svět ještě někdy jako dřív?... celý text

dájavídek
31.03.2024 5 z 5

Knihu jsem nejdřív nechtěl číst, začátek mě nějak nebavil. Ale nakonec to bylo super a jsem rád, že jsem to nevzdal a dočetl do konce.

Doubravka1975
03.11.2021 4 z 5

Třetí poslední díl se trochu táhl, ale nakonec pěkně ukončení trilogie. A jak už jsem zmínila v prvním díle, Sam je borec nakonec.

Elka252
19.03.2020 4 z 5

Bylo to slabší než zbylé díly ale taky pěkné

Arenga
12.11.2017 2 z 5

první díl chytl a nepustil, druhý byl aspoň ve druhé půlce napínavý, třetí má bohužel příchuť nastavované kaše - natahované (měla jsem pocit, že postavy pořád někam chodí), na dětskou knihu příiš filozofické, s trochou napětí na konci, který byl podle mého názoru přece jenom trochu utnutý (a zdaleka ne všechno se objasnilo a bylo logické). Že by kniha byla úplně špatná, to ne, ale zkrátka proti prvnímu dílu už to není ono.

parvitas
17.10.2017 2 z 5

Ok, KONEČNE to všetko skončilo.

buldozer5
23.07.2017 5 z 5

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když se zamyslím nad tím, čím vším si ty děti musely projít.
Brrr :-)

SirokO
13.03.2015 5 z 5

Já jsem s vyústěním spokojen :-). U posledního dílu se vždycky trochu bojíte, jestli závěr a rozuzlení splní nějaké vaše představy.. Knížka je ale neskutečně čtivá a pro mě bez nudných pasáží.. Prima série.

Danielka_1999
02.01.2015 3 z 5

tato kniha mě zaujala spíš barvou písma než obsahem. :) první dva díly jsou o hodně lepší než tento.

skulenka
21.11.2013 3 z 5

Třetí díl byl pro mě nejslabší. Čekala jsem jednoduché vyústění, vysvětlení proč rodiče usnuli a jak se znovu probudí. Celé rozuzlení mi připadá příliš komplikované, ztrácela jsem se, snad jsem podstatu pochopila, ale myslím, že mládež ji nepochopí.. Celkově se jedná o zajímavý příběh, téma, ale poslední díl mě zklamal.

markub
12.09.2013 4 z 5

Tato kniha je o čtyřech sourozencích co mají svého otce v nemocnici.
Po otci se jim stýská, a proto ho chodí často navštĕvovat.
V dobĕ, kdy byli v nemocnici, se dozvĕdĕli o tajemství.
Do nemocnice jezdili stále, ale už ne kvůli otci, ale hlavnĕ kvůli tajemství, které se odehrává v jednom z pokojů.
Kniha je napínavá a dobře se čte.
Tuto knihu právĕ mám rozečtenou.