Spi,děťátko, spi

Spi,děťátko, spi https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25600/spi-detatko-spi-25600.jpg 4 58 9

Alvira a Willy série

Zoufalá mladá žena odkládá s těžkým srdcem své právě narozené dítě na zápraží kostela. V ten samý okamžik se uvnitř kostela jistý mladík dopouští krádeže vzácného poháru. Po dítěti i poháru jako by se zem slehla... O sedm let později, pár týdnů před Vánocemi, se tajemná a nebezpečná záležitost začíná dramaticky vyjasňovat.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Horory
Vydáno: , Alpress

All Through the Night , 1998

Romcajs
08.06.2023 4 z 5

Milá krátká detektivka. Kapitoly jsou krátké, takže se dobře čte. Není tu žádná záhada, vše je od začátku jasné a jde o to jak a kdy se vše rozmotá. Při setkání malé holčičky se svojí maminkou mi i slzička ukápla. Nicméně bych řekl, že příběhu chybí, takový element, kvůli kterému bych se ke knížce chtěl někdy ještě vrátit.

čef
19.08.2022 4 z 5

Milounká, slzavá detektivka s klonem slečny Marplové. Novinářka a amatérský detektiv tentokráte řeší krádež mešního poháru, podvodníky se závětí a hlavně opuštěnou roztomilou holčičku. Čtení na pár chvilek.

pegasek
21.08.2019 4 z 5

Knihy jsem se obavala,ze zacatku na me pusobila prilis jednoduse,ale to jen na zacatku.Nenazyvala bych ji detektivkou,ale prijemnym oddychovym pribehem

Jane100
22.07.2017 4 z 5

Jednoduše a prostě obyčejná sympatická knížka, navíc s pár stránkami, takže pokud hledáte něco krátkého na jedno odpoledne ke dvěma kafím, sáhněte po této knížce.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Pro mě skvělá detektivka. Mám ráda dobré konce. ☺

Bar16
18.12.2016 3 z 5

Takový příjemný vánoční příběh s tím nejlepším koncem.

zdehan
21.12.2015 4 z 5

Kniha se pěkně čtla

Jitush
07.07.2015 3 z 5

Na mě až příliš jednoduchá detektivka, žádné neočekávané zvraty či napětí, předvídatelný děj. Jako oddychovka dobré, ale teď se pustím do nějaké napínavější knihy. Nicméně s autorkou to nevzdávám, ještě mám od ní jiné knihy, které snad budou lepší.

koki.veru
13.02.2014 4 z 5

Krásná detektivka od této spisovatelky, stejně jako většina ostatních. Chytrá Alvíra, která se objevuje i v několika jiných knihách od Clarkový, vyšetřuje jak zfalšovanou závěť, tak i sedm let ztracené dítě.