Speciální pedagogika

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Snaha léčit choroby a napravovat vady či poruchy je stejně stará jako nemoci a postižení. Ovšem i tam, kde léčba není možná, lze usilovat o kvalitní výchovu, vzdělávání, osobnostní rozvoj a začlenění handicapovaného člověka do společnosti. Tato úspěšná publikace přináší základní přehled o oboru speciální pedagogika.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355974/big_specialni-pedagogika-o57-355974.png 3.841
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Speciální pedagogika

7Lů7
09.07.2021

Strašně mi vyhovuje veškerá studentská literatura od nakladatelství Grada a tato kniha je toho také důkazem. Provázela mě dvěmi lety na SŠ a jedním rokem na VŠ. Je to stručná charakteristika všech postižení, kterými se zabývá speciální pedagogika a takový menší nástřel k základům do všech ostatních postižení.

evanorka
29.04.2017

Kniha se mi četla velmi špatně, zvlášť, když se z ní má člověk něco naučit. Zdála se mi příliš povrchní a dychtící po čtenářích tím, že uvádí spoustu jednoduchých příkladů apod.
Na získání nějakého opravdu jednoduchého přehledu o speciální pedagogice to lze použít. Samozřejmě někomu styl této knihy může sednout.


LucieD81
03.08.2016

Přehledná a stručná učebnice, díky které získáte o oboru základní povědomí.

Teliee
23.07.2016

Přehledná, pěkná a čtivá učebnice..:)

lucy.sankova
27.04.2015

Jako jedna z mála učebnic je velice pěkně a přehledně napsaná :)

spiderman1
21.11.2014

Velice dobré pro lidi, kteří se chtějí dozvědět základní informace z daného oboru.

Arlique
14.09.2012

Já si naopak myslím, že je to ideální volba pro někoho kdo se chce rámcově seznámit se základy dané problematiky. Učebnice je výborně napsaná, pro "začátečníka", který nemá se speciální pedagogikou žádné zkušenosti je to opravdu dobrá volba.. Fischer a Škoda jsou vědci, podle toho taky vypadají jejich učebnice =D Fischer a Škoda jsou dle mého názoru určeny pro ty, kteří se SPED chtějí hlouběji zabývat, pro někoho kdo ale nestuduje přímo obor speciální pedagogika (můj případ) je jejich učebnice SPED zbytečná..