Spánek miminek

Spánek miminek https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494352/spanek-miminekXXOZuU-qNy-.jpeg 5 35 7

Spí dost? Spí dobře? Proč ještě neprospí celou noc? Proč se budí uprostřed noci s brekem a nejde utišit? Spánek miminek se někdy může zdát jako neskutečně složitý rébus, který dokáže ovlivnit pohodu celé rodiny. Certifikovaná spánková poradkyně Anna Růžičková, známá díky svému projektu Sleepy Sheepie - Spánek miminek, přináší ustaraným a nevyspalým rodičům informace o tom, jak spánek jejich dětí funguje, a také jak s ním pracovat.... celý text

tracey9
07.01.2024 5 z 5

Spánek miminek od Aničky Růžičkové jsem si v knihovně půjčila, když jsme bojovali s večerním usínáním a přemýšleli jak na denní spánky naší malé. Navíc Aniččin profil @wellbabing sleduju moc ráda pro každodenní tipy jak na to

Knížka krásně shrnuje vše o dětském spánku a naučila mě mu lépe rozumět. Naučila jsem se také pár věcí o rutině a režimu dne. A ano, náš spánek se o moc zlepšil :) jak malá roste a i tím, co jsme do programu dne zařadily, takže knížku určitě doporučuji, když řešíte to, co já

Hodnotím 5 z 5 :)

AnetaKor
27.10.2023

Bohužel mě kniha nezbavila frustrace z toho, že se nám dítě budí 8x za noc, má dvouhodinové prostoje a vstává v 4:30....

leny.wood
27.08.2023 5 z 5

Za mě jednoznačně MUST HAVE pro pochopení dětského spánku a citlivému přístupu k němu.

kittlerka
06.12.2022 5 z 5

Děkuju za úžasnou knihu, která mi pomohla pochopit dětský spánek.

hroneczek
23.09.2022 5 z 5

Skvělá kniha! Pomohla mi pochopit dětský spánek. Když se nedaří, nemusím se stresovat, protože vím, že je to normální, anebo už si i sama dokáži odpovědět, proč se děje to a ono, co musím změnit nebo udělat příště lépe. Hlavně mě kniha naučila, že to, jak uspávala moje mamka a její mamka, není pravidlo, ale možnost. A že já sama to mohu mít jinak.

LiLinka
23.08.2022 5 z 5

Kniha rozhodně dodá sílu a motivaci se nad spánkem miminka pořádně zamyslet a nastudovat si a vyzkoušet různé možnosti. Přehledné zpracování, četla jsem ve formě e-booku.

PetraKysova
25.05.2022

Veľmi dobre napísaná kniha o spánku bábätiek. Napísaná nenáročne, milo a povzbudivo. Pekne vysvetlé ako funguje spánok, dobré rady ako niektoré veci zmeniť. Niečo vyskúšam tak som zvedavá či pomôže.
Knihu odporúčam nič nepokazíte ked si ju prečítate.

Autorovy knížky

2022  90%Spánek miminek