Spánek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Anna nechce nic než spát. Ale noční děsy vyvolané pocitem viny a vzpomínkami na jednu příšernou událost jí usnout nedovolí. Před svou minulostí utekla na skotský ostrov Rum, kde si našla práci v odlehlém hotýlku. Doufala, že jí tento únik před realitou pomůže začít nový život. Její záměr zhatí příjezd sedmi hostů, kteří Annin sen promění ve smrtící noční můru. Každý z těch sedmi má tajemství; jeden vyloženě lže. Zastírá svou identitu i důvod zdejšího pobytu. V hotelu Bay View se ubytoval vrah. A jeho pozornost směřuje k Anně......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397701/big_spanek-c7T-397701.jpg 4161
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Sleep, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Spánek

Calibra
18. srpna

17/21 autorku mám moc rada a z jejich knih jsem nadšena. Tahle byla průměrná, ale styl psaní je ctivy a rozhodne se těším na další knihu.

Mandlevest
17. srpna

Několik knih od této autorky jsem již četla a knihu Spánek řadím k průměrným. Zápletka slibovala docela dobré čtení, z minulosti vím, že autorka umí psát opravdu čtivě, ale nakonec jsem byla trochu zklamaná. Této knize chybí totiž to základní, co anotace slibovala, a to napětí. Námětově podobné knihy (uzavřená skupina odříznutá od světa a jeden z nich je vrah) byly, pro mě, daleko napínavěji zpracované, v poslední době např. Nevítaný host anebo Mráz pod kůží. Některé situace na mě působily spíš tragikomicky než strašidelně. Ale konec docela překvapil, hlavní hrdinka byla sympatická a tak nakonec hodnotím jako lepší průměr (3,5*).


tess.de.veles
10. srpna

Tak tohle mě bavilo....Nemohla jsem se od knížky odtrhnout... Děj svižně ubíhal....a taky musím pochválit super překlad... :-) Byla to první kniha od autorky, ale určitě NE poslední, co jsem od ní četla :-)

Kája95
29. června

Asi kdyby mi bylo 15-16 tak ano. Knížka mi přišla zbytečně natažená, když si přečtete první dvě věty a poslední dvě věty každé kapitoly nic vám neunikne.

genduna
20. května

Jediný hotel na ostrově, bouřka, která odřízne hustý od okolního světa.... Téma mi připomíná lacinější horor.. čekala jsem více..

michterhel
29. dubna

S ohledem na celkové hodnocení jsem trošku zklamaný. Hodně dramatických situací je vypointovaná až do absurdna, a z jejich rychlého sledu by se zhroutil i kamenný most, natož psychicky labilní jedinec. Ale vydržel jsem až do konce, a závěr s potencionální mladou nástupkyní mě uchvátil.

Pavlína2019
06. března

Vynikající kniha. Hrozně moc se mi líbila, četla se sama, velmi napínavá. Jsem moc spokojená a doporučuji.

certik003
25. února

Myslím, že příběhů, kdy je na opuštěném místě skupina lidí aněkdo z nich je vrah, je víc než dost. Předchozí autorčiny knížky se miale líbily, tak jsem knížce dala šanci. A nelitovala. Hezky si se mnou pohrála,když jsem střídavě podezírala jednu osobu za druhou, protože jsem měla pocit, žepodezřelý je každý z nich. Výborně napsaný psychothriller.

1