Špalíček dobrých českých vtipů I.

Špalíček dobrých českých vtipů I. https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136799/spalicek-dobrych-ces-136799.jpg 4 24 6

Hor89
20.08.2023 3 z 5

Špalíček s pár tisíci vtipy ze všech možných kategorií. Vzhledem k množství vtipů je jich bohužel dost průměrných/podprůměrných.
Na ukázku: Churchill se na večírku, pořádaném britskou vládou, potká s poslankyní, která ho vyloženě nesnáší, a ta mu povídá: Pane premiére, kdybych byla já vaše žena, dala bych vám do čaje jed.
Lady, kdybyste vy byla moje žena, s chutí bych ten čaj vypil.

pavlinda
26.08.2022 5 z 5

Když se potřebujete odreagovat...

ydnac
28.09.2020 5 z 5

Tento špalíček mám doma již několik let a pokaždé, když mě napadlo se do nej podívat našla jsem nějaký vtip:-) Opravdu :) Když jsem jí četla poprvé, četla jsem vždycky tak dlouho, dokud jsem neměla záchvat smíchu a tím jsem našla super vtip :-)

vinnetou500
23.09.2019 2 z 5

Nejlepší společník při dřepění na "Olympu". Jal jsem se jej přečíst od začátku do konce a zaškrtával jsem si povedené kousky. Bohužel, z více jak čtyř tisíc vtipů jsem shledal opravdu skvělými sotva stovku. Spíš padesát.

ragnom
22.08.2015 5 z 5

Doporučuji všem milovníkům vtipů. Super kniha.

minimonisek
27.07.2012 4 z 5

Tahle kniha je zásobena velkým množstvím vtipů na různá témata - některé vtipy fakt výborné, zasmáli jsme se u nich celá rodina. Pro milovníky českých vtipů doporučuji a pro ostatní je to dobrá kniha na zlepšení nálady.