Dominion

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Minulost nelze pohřbít natrvalo a za dávné hříchy je třeba platit. Blíží se zúčtování. Poslední soud v podobě Dominionu V tunelech hluboko pod Londýnem´hynou zemští elementálové. Loví je bytost známá jako Hnilobák. A elementálové se nemají na koho s důvěrou obrátit. Na scéně se ale objeví diabolista a zpola napravený nájemný vrah Don Drake a téměř padlý anděl Trixie. Když se Drake dozví, že Hnilobák je vlastně arcidémon Bianakith, je mu ihned jasné, že nepůjde o snadnou prácičku. Bianakith je totiž duch nemoci a rozkladu a jeho aura poškozuje všechno, co se k němu jen přiblíží. Dokonce i starodávným londýnským základům hrozí zhroucení. Don, Trixie a Spálený muž tedy musejí vymyslet, jak zabránit Bianakithovi, aby vyhladil elementály a zničil město. Jenže Spálený muž má trochu jiné plány — a ty mohou mít strašlivé následky pro všechny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367053/dominion-jvd-367053.jpg 4.340
Série

Spálený muž 2.

Žánr
Fantasy
Vydáno, Host
Orig. název

Dominion, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Dominion

Přidat komentář
Irsaf
29.08.2020

Další kniha s Donem a Spáleným mužem... A opět skvělá akce a příběh...
Už by mohl vyjít 3 díl...

Kyri
02.11.2019

Je to lehké čtení, opravdu ne moc náročné... Jinak akční, děj upoutá.


pavel.2
30.05.2019

V mnoha ohledech lepší než první díl, v jiných zase byl lepší ten první :-) Ale u obou jsem se skvěle bavil, tentokrát už není Drake pořád naložený v lihu, nedělá takové pitomosti, styl akce je jiný a neustále má poblíž svého anděla strážného... Akce je hodně, je to prostě dobré čtení a jsem zvědav na další díl - protože zaděláno na to má.

Roux
08.04.2019

Dominion, přečten za jediný den. Příjde mi, že zde příběh trošku pokulhává. Drake mi příjde o dost ufňukanější a Spálený muž méně zábavnější. Vlastně.... většina postav mi tam příjde celkem ufňukaná. Jsem zvědavá na další díl a snad se vrátí alespoň na úroveň prvního.

Ramiel
01.01.2019

Dominion je nejspíš stejně zábavná kniha jako první díl Drake. Ale právě proto, že se jedná o druhý díl, tak už člověk víceméně ví, co může od jednotlivých postav očekávat. Nestává se mi moc často, aby hlavní postavy byly tak nesympatické. Kdyby v knížce nebyl zmíněn jejich věk, tak bych řekl, že Trixie a Don jsou v pubertě a pěkně s nimi hormony mlátí. Navíc v pohádkách je hloupý Honza většinou ten nejchytřejší a nejmazanější vykuk. Hloupý Don je prostě jen hloupý. Takže fandím Spálenému muži, ať převezme otěže. Prostě méně vzdychání a více cynismu.

Lokina
18.10.2018

První kniha ze série Spálený muž mě hrozně bavila a druhý díl jsem si nemohla nechat ujít.
Dominion je vtipná, svižná, akcí nabitá kniha a já jsem si ji moc užívala. Už jenom pro ten oplzlejší humor Spáleného muže, jehož charakter je dokonale vymyšlen, si kniha zaslouží pozornost.
Konec je zakončen dobře nečekaně a už se těším na třetí díl :-)

Jacinda
01.07.2018

Spálený muž... jak já toho hajzlíka miluju :) strašně moc balancuji na hranici 4/5, ale ten konec mi prostě nesedl. Příliš mnoho nejasností a logických mezer. Každopádně rozhodně chci třetí díl!!! Už jen proto, že bez těch hlášek našeho arcidémona nemohu žít :)

pafčaodřeky
15.06.2018

Jednoduché, ale ne slaboduché, zápletka průhledná a méně zábavná, než v první díle, ale zase chlap ze sebe dělá o něco menšího hlupáka (skoro snad nechlastá), takže přidávám hvězdičku.

1

Štítky

magie městská (urban) fantasy

Autor a jeho další knihy

Peter McLean
anglická, 1972

Kniha Dominion je v

Právě čtených1x
Přečtených45x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených2x
Knihotéce33x
Chystám se číst15x
Chci si koupit2x