Zlaté tajemství

Zlaté tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299417/bmid_sovi-kouzlo-zlate-tajemnstvi-00T-299417.jpg 4 52 8

Soví kouzlo série

Flóra je rozzlobená: právě se s rodinou stěhuje na venkov. Jsou tam nekonečné lesy, staré mlýny a tajemné zříceniny hradů - ale bohužel také několik nepřátelských dívek. Jak si tu má najít nové přátele? Jednoho dne v lese potká malou sovu, která ji sleduje na každém kroku! Její volání nemůže dostat z hlavy. Od chvíle, kdy objeví dopis pojednávající o zlatém tajemství, si je jednou věcí jistá: nová kamarádka jí chce něco sdělit. Podaří se jim společně tuto záhadu vyřešit?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Levné knihy

Eulenzauber - Ein goldenes Geheimnis , 2015

julie0463
15.01.2022 4 z 5

Hezké, Soví kouzlo jsem dostala v roce dva devatenáct a za chvíli jsem to měla přečtený.
(Tak tři díly hezké knihy samozřejmě budu mít za chvíli přečtený). Cením mega hezké obrázky a obálku. Taky hezký nápad ty dopisy aspoň jinak než u ostatních knih.

Johanečkaa
17.08.2020 5 z 5

Nádherná dobrodružná knížka (spíše pro holky), těšila jsem se na další díl.

Andulajzen
28.04.2020 4 z 5

Kniha Soví kouzlo se mi líbila, chci si přečíst i další díly!

Placka06
23.03.2020 5 z 5

Doporučuji pro děti ve 3-5 třídě.

Annkag
21.03.2020 3 z 5

Milé čtení pro deti.Jelikož chci donutiť dcerku víc číst...čtu si teď v karanténě její knižky,pak je přečte ona a budeme sa pak o knížkach spolu rozprávať.

ana702
30.10.2018 4 z 5

super knížka

blackhorse
11.11.2017

Krásný a tajemný. Dokonalý! Super přátelství se sovou.

Hoshi
18.06.2016 5 z 5

Krásný, tajemný, kouzelný, dobrodružný příběh o přátelství se sovou, který potěší nejen děti a mládež, ale také ty, kteří si chtějí odpočinout a vrátit se do dětských let. :) Snad se mi do rukou dostanou i ostatní díly, této krásné série :)