Sovák - Dík za váš smích!

Sovák - Dík za váš smích! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45812/bmid_sovak-1C5-45812.jpg 4 137 31

Sovák série

Podtitul: Dík za váš smích aneb Já a moje trosky. Čtenářský bestseller - humor skvělého herce a jedinečného baviče Jiřího Sováka.

Kerberos
19.09.2017 5 z 5

Velmi vydařený životopis

rreegg1
13.08.2017 4 z 5

Odpocinkove, mam Sovaka rada, tudiz me to zajimalo a bavilo...Dobre, ze je vse zaznamenano "na papire".

Lenka4
25.07.2017 4 z 5

Velice příjemné čtení. Navíc jsem měla dojem, jako by ze stránek knížky pan Sovák přímo promlouval svým nezaměnitelným hlasem.

TamaraKrejčí
16.07.2017 5 z 5

Pan herec, Pan vypravěč..z hereckého života. Kniha dokázala vše, dojmout, pobavit-i slzy smíchu byly. Prostě paráda!!! Děkuji.

xxtom
12.07.2017 4 z 5

Pan Sovák vypravuje o svém životě, o svých rolích a o svých hereckých kolezích. Kniha mě dokázala pobavit i dojmout.

andrii24
22.06.2017 5 z 5

Pan herec, t. č. vypravěč a chalupář... a já hezky doma "v ušáku" už ladím svou pozornost a zrak na tu škálu ekvilibristiky nevyzpytatelných historek... s pointou. Den co den v duchu skáču a zvesela se nořím do nezadržitelného proudu moře humoru a vzpomínek, které dýchají svébytností našeho milého hostitele. P. S. To my, vaši věrní, se Vám nepřestaneme obdivovat a děkujeme, že jste nás dokázal rozesmát.

čekanka13
11.01.2017 4 z 5

Milé čtení, jak jinak o takovém herci.

pagac17
19.09.2015

Čtu knihu podruhé a vždy v ní něco nalézám nového. Je to mistrně napsaná autobiografie slavného herce a humoristy Jiřího Sováka. Podle spisovatelky Slávky Kopecké jsou jeho memoáry netypické. On neteoretizuje, nehloubá a nelamentuje nad uměním v sobě, či kolem sebe, ale sype jako z rukávu doslova jednu historku za druhou. Opět jsem se dobře pobavil a s chutí zasmál. Byl oblíbený jako herec, ale myslím i více jako herec filmový. Ty jeho filmy vždy pobaví a jsem rád, že je často i televize opakují. Mě se třeba líbí film - Marečku, podejte mi pero. V tom filmu vynikají také jeho spoluherci, kteří také podávají vynikající výkony, Třeba autoři Smoljak-Svěrák, nebo Iva Janžurová a další. Opravdu to je veselé a podle mého vkusu opravdová sranda. Teď se pustím do čtení jeho další knihy, pod názvem- Sovák podruhé

gabrimi
01.04.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem nemohla číst v dopravních prostředcích, protože lidi na mě divně koukali, když jsem se začala nahlas smát. U této i dalších dvou pokračování, se mi zcela určitě prodloužil život :-D

jasmína
12.02.2012 5 z 5

Kdo má rád humor a osobnost Jiřího Sováka, jeho roli v seriálu Byli jednou dva písaři a Chalupáři, měl by si knihu rozhodně přečíst. Hodně se tam dozvíte, doporučuju.

WEIL
14.08.2011 5 z 5

Zase jsem první?

No. Tato kniha je nejhutnějším vyprávěním o celém životě, který Jiří Sovák prožil a zastavuje se přitom u klíčových situací a bodů, které zažil a jeho pměť si vybavila.

osobnosti herci čeští herci

Autoři knihy