Soumrak

nehodnoceno
Soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155839/soumrak-155839.jpg 0 0 2

Soumrak V pořadí již patnáctá kniha kontroverzního Lobsanga Rampy je pro tohoto spisovatele typickou kuriózní směsí témat a názorů. Volné plynutí autorových úvah se střídá s dotazy čtenářů, za nimiž následují odpovědi a komentáře. Rampa je jízlivý a sarkastický, značnou část textu věnuje svým nepřátelům a kritikům, avšak podobným tónem se vyjadřuje i o spoustě jiných témat. Naopak s naprostou vážností pojednává o astrálním cestování nebo o tom, že Země je dutá. Předkládá návod, jak si pomocí vizualizuace zajistit úspěch. Dalšími oblastmi, jimiž se zde zabývá, jsou aura, vyšší Já, jasnozřivost, náboženství, pravda o Ježíši, strava a další.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

Twilight

Milena1
29.07.2020

Myslím, že autorem je stejně jako u některých posledne vydaných knih pod jeho jménem, úplně někdo jiný.

AndreaŠ.
01.06.2020

Jedna z posledních knih Lobsanga Rampy, řekla bych nejhorší, upřímně už v knize působí jako zahořklý dědek, který si stěžuje na svůj těžký osud a jak jsou lidi bezohlední, bohužel nelíbila se mi

Lobsang Rampa (p)
britská, 1910 - 1981