Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 03

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Konečně je tu toužebně vyhlížený třetí díl Soudce Dredda! Je tu zpátky polda, soudce a kat v jedné osobě… a to se svými nejikoničtějšími příběhy! Přichází sága Soudce Child, ve které se Dredd bude muset vydat až do vesmíru… a poprvé se objeví i vzdušný surfer Chopper!

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411553/soudce-dredd-NL3-411553.jpg 3.410
Série

Soudce Dredd 3.

Žánr
Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew
Orig. název

Judge Dredd: The Complete Case Files 04, 1980

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 03

Přidat komentář
GoodGames
15. března

Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 03 potešia samozrejme hlavne fanúšikov série. Sudca Dredd je predsa len špecifický hrdina a jeho charakter a príbehy rozdeľujú čitateľov na dva tábory. Buď vás jeho príbehy bavia alebo nie. Ja patrím do prvej skupiny a Dreddove príbehy mám rád hlavne vďaka často dobre vypointovaným príbehom, humoru, hláškam, ale aj dobrodružstvu a akcii. Ak vám komiksový Sudca Dredd sedí, určite si Sebrané soudní spisy 03 kúpte.

martinstefko
22.07.2019

I když se mi líbilo, že je v knize "Soudce Dredd 3" dlouhý příběh rozdělení na mnoho částí, nakonec musím uznat, že Dreddovi více sedí údernější, krátké příběhy, nejlépe pak ty, kde se více projevuje jeho osobní kodex cti, který má něco ze samurajů, ale přitom je hodně specifický. Dredd by se rozhodně nesejmul, kdyby udělal nějakou chybu, napravil by jí. Ale on Dredd chyby nedělá a vždycky umře ten, kdo umřít má. Anebo se musí se ztrátami prostě počítat. Kromě dlouhého příběhu kniha "Soudce Dredd 3" nic zásadně nového nepřináší. Je to prostě Dredd takový, jakého ho máte rádi. Nenajdete zde velké odklonění od toho, co čekat. Takže pokud Dredda rádi nemáte, tohle nebude kniha, jež by na tom měla cokoli měnit. Pokud se chcete ale pobavit a sem tam u toho moc nepřemýšlet, "Soudce Dredd 3" je dobrou volbou. Jen mi přijde, že se někdy tvůrci na malý prostor snaží dát moc textu. Je to pak trochu ubíjející. Přitom některé ilustrace jsou parádní a méně textu by uvítaly.


Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova