Žoldák osudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gabby Darwinová má svoje povolání ráda. Pracovat jako asistentka jednoho z nejproslulejších chicagských právníků, který je navíc pohledný, jí dělá jenom radost. Ovšem jen do chvíle, kdy unesou šéfovu sestru, a ten s sebou odveze Gabby do jižní Ameriky, aby mu pomohla při jejím osvobozování. A tady Gabby poznává docela jinou tvář svého zaměstnavatele – i s jeho neblahou minulostí. A zdá se, že i on na ni pohlíží novýma očima…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223889/zoldak-osudu-223889.jpg 3.918
Série

Soldiers of Fortune 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Harlequin
Orig. název

Soldier of Fortune, 1985

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Žoldák osudu

Přidat komentář
jeannote
29.06.2020

přečtena za jedno deštivé odpoledne, humor, napětí i ta láska se zde najde

havrmoni
22.02.2018

Tak trošku zklamání po sérii Hunton. Už jsem si zvykla na nevinné a co se týče sexu a vztahů,lehce naivní hrdinky (této autorky),ale tahle mi nějak neseděla. Tak trochu jsem si s ní nevěděla rady :)) Jinak příběh byl pěkný trochu akční i romantický.


moudivlacek
25.11.2017

Pěkná harlekýnka, jeden tvrdý chlap jde zachránit svou sestru ze zajetí únosců, je sice právník, ale co na tom, on byl dřív nejen u speciálních jednotek, ale svého času i nájemný žoldák. Tohle všechno se dozví jeho asistentka, kterou si bere, aby naoko vytvořili mileneckou dvojici.
Podaří se mu zachránit sestru, ale díky strachu a dlouhodobému zvyku žít sám, nakonec ublíží právě té, do které se zamiloval a ona do něj. A co víc, ona se ho bojí, nejen doteků, ale hlavně toho, že jí zase ublíží.
A tak musí dokázat, že není takový bídák, za jakého se vydával.
Skvělé čtení červené knihovny, během chvilky přelouskáno, odreagováno, protože víte, že to prostě dopadne dobře.