Solární baroni - Organizovaný zločin

Solární baroni - Organizovaný zločin

ZAPOMEŇTE NA ČERNÉ BARONY! TEĎ JE TU SVĚTLO! Alena Vitásková ve své knize Solární baroni – Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky. Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „prospěšný projekt“, jak se dělá dnes populární lobbing, jak se z jedněch mohou stát „Solární boháči“, zatímco z druhých „Solární chudáci“. A konečně dozvíte se, jakou cenu má slunce pro vás i pro ty druhé. Nehledejte zde jména z obrazovek televizorů, podobnost je čistě náhodná, i když fantazii se meze nekladou. Především se zasmějte a pobavte, ale i zamyslete nad tím, jak moc je román podobný dění kolem nás. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344204/solarni-baroni-organizovany-zlocin-uiB-344204.jpg 51
Humor, Romány
Vydáno:, Olympia

knihomolka525

Za mě : knihu jsem zakoupila za nemalý peníz, protože sleduji politiku a tím pádem se zajímám i o vzestup a pád paní Vitáskové.Tolik jako ona dostal naloženo málokterý politik.Zřejmě je silná bytost jiná už by tancovala jak by se pískalo Kniha :mám dojem že je psaná dosti nesmělým stylem. Věřím že další díly trilogie budou svižnější.