Šokujúca aféra

Atraktívna tridsiatnička Adela sa po romániku s výrazne mladším Alexom rozhodne obviniť manžela z nevery. Túži po rozvode bez následkov – chce majetok i dcéru. Spočiatku nádejný komplot dvoch kamarátok zničí tragédia a jej účastníci stoja pred realitou, z ktorej sa každý dostáva po svojom. Adela sa snaží udržať si manžela. Bianka verí, že konečne spoznala lásku svojho života a Michal sa rozhoduje, či pre flirt obetuje svoj doterajší, naoko ukážkový vzťah. Do života hlavných aktérov vstupuje osudom trápená Dana so svojou ohyzdnou dcérou. Aj ona má svoj cieľ, pre ktorý je ochotná kupčiť s vlastným svedomím. Naozaj sa dá za peniaze kúpiť absolútne všetko?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/211813/sokujuca-afera-211813.jpg 3.917
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Ikar (SK)

Kniha Šokujúca aféra

1alena1
31.01.2017

Určitě to není na nobelovu cenu za literaturu, ale knížka mě chytla tak, že jsem jí četla s chutí, nedočkavostí a když jsem se dostala do půlky, tak už jsem jí musela dorazit na jeden zátah. Doporučuji k přečtení všem, kdo, mají rádi československou literaturu o našich lidech, našich povahách, našich problémech.

maličkán
03.10.2016

Docela zajímavá, dobře čtivá knížečka. I když si hlavní hrdinka asi moc sympatií u čtenářů nezískala, moc se nelišila od ostatních aktérů románu, všichni byli svým způsobem negativní. Tak vlastně koho soudit?

myšpa
30.08.2016

Červená knihovna s detektivní zápletkou.

Kopretina_aku
06.12.2014

Čtivá kniha ze současnosti o problémech tzv. bohaté paničky, která se v manželství nudí a ráda užívá peníze, milence a o vlastní rodinu se moc nezajímá. Hlavní hrdince jsem se srdce přála, aby se vše zlé, co udělala, obrátilo proti ní a aby jí alespoň její svědomí pořádně vytrestalo. Ukázkový příklad toho, že za peníze lze koupit vše, ale někdy ne na dlouho.