Šok z bohů

Šok z bohů https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59186/sok-z-bohu-59186.jpg 4 145 25

Däniken putuje historií všech kontinentů (počínaje rokem 1492 a konče žhavou současností) a se sugestivní naléhavostí podpořenou úctyhodnou vědeckou akribií dokazuje, že Zemi v minulosti dávné i nejbližší nesčetněkrát navštívila poselstva z cizích hvězdných soustav na záhadných létajících strojích. Na mnoha vzrušujících příbězích dokládá, jak oficiální orgány velkých států bojkotují seriózní výzkum těchto "návštěv" a stop, které po sobě zanechaly, a jak se leckdy i výhružkami snaží smést ze stolu důvěryhodná svědectví lidí, kteří se s UFO setkali.... celý text

Literatura světová , Historie , Záhady

Vydáno: , Baronet , Knižní klub

Der Gôtter Schock , 1992

matesatan
07.01.2015 5 z 5

dobrá kniha daniken ma fakt zajímavý nazory a argumenty

pagac17
31.12.2014

Se zájmem jsem přečetl toto dílo spisovatele, kterého rád čtu. V této knize se autor zabývá historií všech kontinentů. Dokazuje, že Zemi v dávné minulosti a té nejbližší naveštívili hosté z cizích hvězdných soustav. Nabízí zajímavé a poutavé příběhy a vesměs za podpory svědectví lidí snaží se dokázat, že tyto návštěvy se skutečně konaly. Vědecky to dokládá historickými nálezy našich předků, se s Ufony setkali. Poučné čtení

pagac17
31.12.2014

Alix
31.01.2012 4 z 5

Obdivuji pana Dänikena, protože nalézá věci, které by neměly existovat a dává otázky, na které často není odpověď. Viktor Farkas, který se zabývá nevysvětlitelnými fenomény, o něm napsal něco ve smyslu, že když pan Däniken dává otázky, vědci skřípou zuby a převádějí hovor jinam. Což je, podle mne, velká poklona právě panu Dänikenovi.

Bytost na cestě
19.01.2012 4 z 5