Sociální psychologie

Sociální psychologie https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68484/bmid_socialni-psychologie-Zt7-68484.jpg 4 35 5

Druhé, rozšířené vydání úspěšné publikace Sociální psychologie přináší informace o základech, vývoji i nejnovějších objevech v oboru. Autoři srozumitelnou a přehlednou formou vymezují předmět sociální psychologie, pojednávají mimo jiné o sociálním chování, o sociální inteligenci, komunikaci i sociálních skupinách. Kniha je určena nejen studentům psychologie, sociologie, andragogiky a ostatních humanitních oborů a odborné veřejnosti z řad psychologů a souvisejících profesí, ale i laickým čtenářům, kteří touží lépe porozumět tajům rychle se rozvíjejícího oboru.... celý text

Barbucha2
02.12.2022 3 z 5

všeobecný základ sociální psychologie
+ na konci každé kapitoly srozumitelné shrnutí, důležité pojmy k tématu a doporučená literatura k dalšímu studiu
- kniha jinak psaná zbytečně složitým jazykem

Guepp
06.04.2022 3 z 5

Tato publikace je opravdu základem soc. psychologie, i nám na VŠ tak byla předkládána, jen bohužel pro mě je psána často zbytečně složitě, tak jsem z ní nečerpala tolikrát, kolikrát si zasloužila.

hu_87
06.02.2020 5 z 5

Výrost a jeho sociální psychologie je prostě klasika a klasikou zůstane. Lepší publikaci na tohle téma asi nenajdete.

Shindo
13.12.2017 4 z 5

Čtivý a dobre spracovaný prehľad sociálnej psychológie, užitočný ako pre psychológov, tak aj pre nepsychológov. Akurát škoda, že pán profesor bol rovnaký ťažký teoretik ako v knihe, tak aj na prednáškach.

Derpette
16.06.2012 4 z 5

Poměrně čtivá učebnice, snadno pochopitelná, i když v některých částech by se mi hodilo víc informací. Pro základní přehled ale postačí, na doplňující informace autoři koneckonců odkazují.