Sociální psychologie

Druhé, rozšířené vydání úspěšné publikace Sociální psychologie přináší informace o základech, vývoji i nejnovějších objevech v oboru. Autoři srozumitelnou a přehlednou formou vymezují předmět sociální psychologie, pojednávají mimo jiné o sociálním chování, o sociální inteligenci, komunikaci i sociálních skupinách. Kniha je určena nejen studentům psychologie, sociologie, andragogiky a ostatních humanitních oborů a odborné veřejnosti z řad psychologů a souvisejících profesí, ale i laickým čtenářům, kteří touží lépe porozumět tajům rychle se rozvíjejícího oboru. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68484/socialni-psychologie.jpg 3.922
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Sociální psychologie (2008)

Kniha Sociální psychologie

Shindo
13.12.2017

Čtivý a dobre spracovaný prehľad sociálnej psychológie, užitočný ako pre psychológov, tak aj pre nepsychológov. Akurát škoda, že pán profesor bol rovnaký ťažký teoretik ako v knihe, tak aj na prednáškach.

Derpette
16.06.2012

Poměrně čtivá učebnice, snadno pochopitelná, i když v některých částech by se mi hodilo víc informací. Pro základní přehled ale postačí, na doplňující informace autoři koneckonců odkazují.