Sochař smrti

Sochař smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204011/mid_sochar-smrti-Wg1-204011.jpg 5 2515 552

Robert Hunter série

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď? Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

The Death Sculptor , 2012

Lkomrska
14.03.2019 5 z 5

Skvělá zápletka, skvělé čtení. Carter snad nikdy nezklame.

monte
11.03.2019 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. Napínavé a překvapivé rozuzlení.

PetaZ
01.03.2019 5 z 5

No jak uz tu nekdo psal, tenhle dil byl malinko slabsi, hodnoceni zustava na plny pocet, protoze pulka dat nejde a tu bych strhla za vraha, podle me naprosto nepravděpodobné, ze by to nekdo nepoznal..

Minnie85
25.02.2019 5 z 5

Neskutečně jsem si knihy Chrise Cartera zamilovala! Někdy tedy jejich morbidnost musím rozdýchávat, ale baví mě, že až do poslední chvíle není jasné, kdo je vrah. Už se těším na další díly

NADEI
21.02.2019 5 z 5

Dokonalé čtení s brilantním závěrem.

Šárka345
18.02.2019 5 z 5

Jedním slovem? Paráda... Roberta bych brala jako kamaráda :0))))

Klaaarka
18.02.2019 5 z 5

Prostě super.

Misan1993
05.02.2019 5 z 5

Vždy si říkám, že mě Carter už nemůže ničím překvapit. Vždy to není pravda!!

Manyna
02.02.2019 5 z 5

Zase vedle jak ta jedle. V hlavě si tvořím nějaké scénáře, že jistojistě vím, jak to dopadne, ale Carter mě vždycky dostane :)

MichalHoráček
31.01.2019 5 z 5

Můžu upřímně říci, že Carter se zařadil mezi mé oblíbené spisovatele. Toto byla druhá knížka co jsem od něj přečetl a opět perfektní detektivka, se zajímavým koncem!
Už se těším na další knihy (již jsem jich pár dokoupil ;-) )

Bruno636
29.01.2019 4 z 5

ak by som nečítal ostatné knihy od Cartera,tak by som aj plný počet bodov dal,no nastavil laťku moc vysoko,.zatial najslabší diel o Hunterovi

Pavel83
28.01.2019 5 z 5

Zajímavý příběh, skvělá detektivka. prostě Carter!

SilvieSisinka
27.01.2019 5 z 5

Opět velmi napínavá kniha. Zde jsem byla překvapená vrahem.... To jsem opravdu nečekala.

misaC
25.01.2019 4 z 5

Další kniha - opět spokojenost.

lachtan77
18.01.2019 5 z 5

Opět skvěle propracovaný případ. O představitelnosti a vynalézavosti Cartera se nedá pochybovat a vždy je jesný, že přijde s něčím zvráceným. Už si začínám říkat, že vyčerpal všechny možný způsoby sadistických vražd. Přede mnou je ještě dost dílů, tak tedy otvírám pátý s vědomím, že to bude zase mazec :))

Marosusu
14.01.2019 5 z 5

No znova píšem že aj táto časť má dostala...záver fakt skvelý ..tie zvraty sú fakt vymakane...autora pripisujem k mojim veľmi obľúbeným autorom :-*

stesa
13.01.2019 5 z 5

Skvělý detektivní příběh, který čtenáři nedovolí knihu odložit. Příběh je moc dobře vystavěný, po celou dobu napínavý a graduje až k uvěřitelnému závěru. Za mě výborné počtení.

nicole1990
10.01.2019 5 z 5

Opět luxusní od začátku až do konce napínave. Nešlo odložit z ruky. A vrah mě teda hodně překvapil

bbestie
09.01.2019 5 z 5

Ač příliš nemusím morbidní knihy, tak tohle je pecka. Občas jsem tedy musela zatnout zuby a oklepat se v obličeji. Ale! Od začátku se něco děje, žádný utahaný náznaky. Každou kapitolu se budete chtít dozvědět, co bude dál a děj se opět posune. Jestli jsem kdy investovala do Dívky ve vlaku nebo Do vody, tak to byly utahaný cajdáky za 300 Kč. Tuhle knížku by měli mít vystavenou v každém knihkupectví jako bestseller za tu cenu. Divím se, že je v Levných knihách za pár korun. Určitě přečtu i ostatní knížky autora. Doporučuji!

Niu
04.01.2019 5 z 5

Velmi dobrá detektivka-thriller. Děsuplné s rychlým spádem a nečekaným závěrem. Osobně jsem sázela na někoho jiného. Doporučuju.