Sny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sny a snění patří neoddělitelně k lidskému bytí. Jaký význam ale naše sny mají? A proč je užitečné se jimi zabývat? Verena Kast ukazuje práci se sny jako činnost, která umožňuje člověku, aby zůstal v kontaktu sám se sebou. Právě sny nám totiž často ukazují nejen to, jací bychom chtěli být, ale jací také jsme, čímž nám umožňují nově se v životě zorientovat. Autorka ve své knize nabízí porozumění podstatě a významu snů, předkládá některé teorie objasňující funkci snového života a poskytuje základní praktická vodítka pro práci se sny v psychoterapeutické praxi. Knihu mohou číst vedle s užitkem vedle praktiků z oblasti pomáhajících profesí i sami čtenáři se zájmem o sebepoznání a seberozvoj, psychologové, psychoterapeuti, psychiatři, pracovníci pomáhajících profesí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187021/big_sny-CzY-187021.png 3.912
Žánr:
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Portál
Originální název:

Träume


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Sny

elena3354
05.04.2018

Až moc učesané na interpretaci a přepis Jungiánské teorie. Verena Kast vnáší řád tam, kam nepatří. - Kniha je psaná spíš pro laiky.

Miro.slav
18.10.2017

Z edície "Spektrum" je toto zatiaľ asi najmenej pútavá kniha. Autorka v knihe poukazuje na možnosť terapie človeka na základe analýzy jeho snových zážitkov. Pre mňa teda dosť zaujímavá téma, no možno mi nesadlo autorkino prevedenie knihy.