Snoubenec mé sestry

Snoubenec mé sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426283/bmid_snoubenec-me-sestry-5Pv-426283.png 4 105 36

Nejcennější dar série

Prudence Giffordová odjakživa věděla, že je domluvený sňatek její starší sestry Sophie se synem souseda, lordem Knavem. Ale jako budoucí spisovatelka romantických příběhů odjakživa tvrdila, že by se lidé měli brát pouze z velké lásky. Proto se snaží, aby se mladí lidé do sebe zamilovali. To však netuší, že přitom může pocítit k lordu Knaveovi něžné city ona sama…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

My Sister's Intended , 2018

kklepkaa
21.03.2023 odpad!

Tak tohle bylo jedno velké utrpení. Dala jsem na recenze, že je příběh psaný v duchu Austen, ale byla jsem krutě podvedena. Před 10 lety, bych to možná, pokládala alespoň za čtivé, takhle jsem trpěla už od prvního odstavce. Nesmyslné dialogy a jednání postav, příliš jednoduchá řešení snad všeho. Tohle je nepříliš dobrá prachobyčejná červená knihovna.

Ryorka
30.12.2022 odpad!

Nesnáším, když je slohová práce vydávána za literaturu. Tohle byla taková nuda, tak strašně nezáživně napsaná, že i popis výroby betonu by ve mně probudil větší zájem. Dala jsem na recenze, bohužel. Ještěže mě to stálo jen 90 Kč. Nedočetla jsem.

evineckY
31.10.2022 5 z 5

Bylo to moc krásné, milé, vtipné... a Rošťák :-)
Taková naivní romantická pohádka jako od jane Austen.
Doporučuji

Hypatia1010
18.09.2022 4 z 5

Musím říct že tento titul mě docela mile překvapil. Příběh je psaný čtivou formou, děj má spád a celkově jsem knihu četla téměř na jeden zátah, jak jsem si vývoj vztahu mezi Prudence a Brandem užívala. A docela chápu, že si Brand vybral raději nebojácnou a aktivní až živelnou Prudence, než její sestru Sophii, která se tady jevila jako nemastná-neslaná a bez jiskry. Scéna, kdy Prudence špehuje sestřina skoro snoubence ze stromu, mě velmi pobavila, ale vlastně mě bavil celý příběh.

petulkapeta
11.02.2022 4 z 5

Když se konečně od ní odtáhl, vzal její tváře do dlaní. „Máš v úmyslu napsat jednoho dne náš příběh?"
Zavrtěla hlavou, která se jí dosud točila po jeho polibku. Asi ne. Chci, aby byl náš a jenom náš."

Moc krásný příběh, plny historie,lasky i humoru Brand a Prudence byly skvělou dvojicí a jejich odepisování se mi libilo nejvic.

Ana72154
04.09.2021 5 z 5

Rychle jsem se začetla. Liší se od ostatních románů. Kdybych měla více času na čtení, tak knihu přečtu za jedno odpoledne.

uminaa
09.08.2021 4 z 5

Milá, nežná jednohubka napísaná s vtipom, kedy už vlastne hneď po prečítaní nadpisu viete, o čom kniha bude, ale vďaka hlavnej hrdinke sa na čítanie dáte :) Prudence ma naozaj bavila a bola veľmi milou a zábavnou spoločníčkou pri čítaní.

moudivlacek
27.05.2021 5 z 5

První setkání s autorkou a velice povedené. Miluji romantické příběhy, a pokud jsou navíc prošpikované pořádnou dávkou skvělého humoru, jsem nadšená. A to se zde povedlo v plné míře. Pru s hlavou v oblacích a romantickou duší vyčítá sestře, že se chce vdát za muže, protože prostě má a je to její povinnost. Snaží se v ní probudit cit. Když pozná jejího ucházejícího nápadník Branda, díky dané situaci ho ohodnotí jako darebáka. Ale nebyl by to krásný příběh, kdyby vše, co bylo na začátku, bylo stejné na konci. Užijte si lásku, tajnosti, úctu, ale i tak trochu vzdor a odhodlání - stejně jako já. Těším se na pokračování.

Tevik
24.10.2020 5 z 5

První knížka od této autorky, odpočinková a pohodová četba. Pěkné dialogy.

Liduka
10.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Výborná knížka. SPOILER: Lord Knave byl prostě skvělý a dohazování od Prudence se mi moc líbilo. No a to jejich nacvičování polibku nemělo chybu. Byla jsem až do konce zvědavá, jak vyřeší situaci, že vlastně oba zradili Sophii a jak se popasují s klevetami ostatních, kteří očekávali svatbu Sophie a lorda Knavea. Vše se ale podařilo vyřešit k mé spokojenosti. Knihu rozhodně doporučuji.

rosalindaaa
31.08.2020 4 z 5

Ze začátku mi to přišlo jako ostatní romány ale pak jsem se začetla a bylo to pěkné počtení

AniDi
19.08.2020 5 z 5

Krásná a jednoduchá romantika. Zakázaná láska s téměř hmatatelnou chemií mezi jí a ním. Tak to má být, tak to mám ráda. Slza na konci také ukápla. Rozhodně přečtu i další díly.

rampapa
12.07.2020 5 z 5

Zamilovala jsem si okamžitě Prudence a Branda. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Abby. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

AliceTief
16.06.2020 5 z 5

Krásná oddechovka, dobře napsáno a rychle přečteno. Není co vytknout =)

-Sinéad-
29.05.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Přečetla jsem ji za jeden večer.

Channach
24.05.2020 4 z 5

Jako z pera Jane Austenové, moc se mi líbila... více v mé recenzi v záložkách.

Eliot30
13.05.2020 5 z 5

Tenhle příběh mě moc bavil. Napínavé až do konce :)

MinaHawke
11.05.2020 5 z 5

Po sérii Tanglewood, která se mi moc líbila, tak autorka přišla s novou sérií. A musím říct, že styl jejího psaní se mi moc zamlouvá. Knihu jsem přečetla a už jdu na druhý díl a moc se těším.

LilianaFalcon
03.05.2020 4 z 5

Tak jsem se bála, že to bude něco nepěkného, když to má tak špatná hodnocení, ale ne. Náhodou to bylo moc pěkné.
Takový historický dívčí román. S hlavní hrdinkou knihomolkou, co se chce stát spisovatelkou :-)
Úsměvné a povedené. I když možná by to chtělo trochu okořenit nějakými těmi vtípky.

Ála1968
19.04.2020 3 z 5

Celkově se mi příběh líbil i když to bylo takové nemastné- neslané.Žádná pořádná akce.Ano,bylo to romantické,něžné,milé,ale také velice jednoduché a chvílemi i nudné.Je to škoda,protože to mohl být skvělý román.