Snídaně v posteli

Snídaně v posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1313/bmid_snidane-v-posteli-iLC-1313.jpg 3 210 35

Snídaně v posteli série

Sloan Fairchildová, která prožila bolestné zklamání v lásce, se domnívá, že už nikdy nedokáže dát své srdce nějakému muži, a proto se plně soustředí na vedení elegantního penzionu v San Francisku. To se však rázem změní, když ji nejlepší přítelkyně požádá, aby u sebe ubytovala jako hosta jejího snoubence Cartera Madisona, autora úspěšných románů, který chce ještě před svatbou dokončit nejnovější knihu a hledá trochu klidu a pohody. Že ho od prvního okamžiku bude přitahovat majitelka penzionu – a on ji –, je to poslední, co by očekával. Dny ubíhají a Sloan potlačuje city, které v ní probouzí hezký, znepokojivě vnímavý muž, snaží se ovládat a nesnít o tom, co nikdy nemůže mít. Když však dá Carter najevo, jak nesmírně po ní touží, musí Sloan bojovat proti vlastní touze: touze být aspoň jednou opravdu milována. Zmítá se mezi prudkým citem a snahou nezradit přítelkyni a stojí před rozhodnutím: buď zvolit prchavou lásku a pak ji navždy opustit, nebo za ni bojovat a získat všechno.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Breakfast in Bed , 1983

Dalgiona
16.12.2023 5 z 5

Další z knih, které se moc dobře čtou za dlouhých večerů zimních. Kniha, vínko, pohodička, co více si přát než se ponořit do příběhu plného romantiky, jak to má rád každý, kdo rád pohádky pro dospělé ženy.

izinkaVENDULKA
23.08.2023 2 z 5

Sandru mam ráda, ale toto bylo sladký jak cumel. Mám ráda její knihy s detektivni zápletkou, ale tuto preslazenou červenou knihovnu už ne.

petulkapeta
01.04.2023 3 z 5

Takove odechove cteni,ktereho bych spise dala do kategorie hq ale počtení pekne.

MatBla
15.03.2023 3 z 5

Autorku mám docela ráda, ale tohle bylo sladké, až z toho bolely zuby.
Jsem moc ráda, že to byla moje až osmá kniha od téhle autorky, protože jinak bych minula ty ostatní, které byly daleko lepší, některé dokonce superlepší.

cukrovka
25.02.2022 3 z 5

Od autorky mám radši knížky kde je nakombinováno napětí s romantikou. Tato knížka je čistá romantika. Čtivé, jednoduché, odpočinkové.

kopeceli
22.08.2021 1 z 5

Teda jestli je nějaká kniha těžký brak, tak je to tato. To přece nemohla napsat SB? Škoda času s touto knihou.

MAU256
06.06.2021 5 z 5

Krásná odpočinková knížka, jsem romantická duše a v jednu chvíli jsem měla strach, že to špatně skončí. Bála jsem se, že Sloanino srdce se roztříští a Carter bude navěky odsouzen k nenaplněnému nešťastnému manželství. Nakonec jsem s potěšením dočetla posledních pár stránek.

janina pako
16.01.2021 5 z 5

Jako oddechovka dobra kniha, i se mi libil pribeh

Ála1968
01.05.2020 3 z 5

Druhý díl byl lepší,ale zas tak špatné to nebylo.Jako oddychovka,proč ne.

petraj30
11.03.2020 3 z 5

Knihy Sandry Brown mám moc ráda. Četla jsem zatím krimi příběhy a v celku mě zaujaly. Tento příběh je jen samá romantika od začátku do konce, ani žádná zápletka. Nějak mi to k ní ani nesedělo. Příběh by sám o sobě špatný nebyl, ale byl bez nápadu. Podobný příběh napsala Nora Roberts, ale byl mnohem lepší a propracovanější.
Ještě mě čeká druhý díl, kde se to celé uzavře.
Dám tři hvězdičky, ale jen proto, že mám autorku v oblibě.

Becca_books
20.11.2019 1 z 5

Měla jsem za to, že Sandřiny knihy jsou sice romantická oddechovka, ale vždy měla kniha i nějakou zápletku. Tato kniha je výjimka. Od první strany po poslední je to je a jen červená knihovna :) U některých výrazů jsem se musela podívat , z jakého je kniha roku. Byly taaak zastaralé, že jsem se musela smát. Na deštivé odpoledne v posteli, budiž :)

Szekynka
30.10.2018 1 z 5

Spisovatelku mám moc ráda a jsem vděčná, že tato kniha přišla na řadu až nyní, protože kdyby tohle bylo první dílo co čtu určitě bych dál v četbě jejích knih nepokračovala a to bych se připravila o hodně (viz. topovky Skrytí zlo, Pomsta, Závist....).

Tato kniha byla i na mě moc, chápu romantiku atd, ale věty typu: " Buď mým mistrem" nebo "Smáčel svůj meč touhy v její rose" byly pro mě vražda. Kniha byla sladká až z ní bolely zuby. Za mě NE a to ani jako oddychovka.

Lenoulinka
06.06.2018 3 z 5

Jiskření mezi hlavními hrdiny hned od začátku a 150 stránek to samé dokola. Četla jsem od Brown lepší knihy s romantikou.

georginaa
28.02.2018 5 z 5

Víc mi sedí od Sandry knihy s detektivní zápletkou, kdy se sice též očekává nějaká ta romantika, ale v hlavním ději se něco děje. Kdežto tyto pře-sladká slovíčka , co provázejí celou knihu, se brzo omrzí.

AnetaKor
21.07.2017 1 z 5

"Vy mě tedy milujete?"
"Ano, ja vas miluji."
" Vy me tedy skutečně milujete!"
"Ano, ano... A vy? Vy mne milujete?"
" Ja vas miluji!"
"Opravdu mne milujete?"
Tak a ted si to zasadte do prostředí penzionu... Ta kniha nemá prakticky žádný dej.

babiočka
19.07.2017 odpad!

Nuda a dokola se opakující rádoby "érotika". Nic jiného než brak!

qydko
18.05.2017 1 z 5

POZOR SPOILER

"Dva lidi souložící v prázdném penzionu..." vida, dalo se to napsat i stručněji :)

evin84
16.10.2016 4 z 5

Me se knizka celkem libila,hezky a rychle se cetla. Je to takova cervena knihovna a jednou za cas neuskodi si neco takoveho precist , :-)

moudivlacek
01.10.2016 3 z 5

Je to klasický příběh červené knihovny. A i když tuto autorku mám moc ráda, jsem od ní zvyklá na vyšší úroveň.
Od začátku budete tušit, jak to s hrdiny dopadne. Ale na druhou stranu musím říci, že je velmi hezky popsán vztah hlavních hrdinů a jejich snaha o morálku a neublížit svým blízkým.

majík1

2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Snídaně v posteli je v