Snění

Snění https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379744/bmid_sneni-tWb-379744.jpg 4 92 29

Coralína Doucetová přijíždí na panství spravované poněkud excentrickým lordem, aby tu dělala guvernantku. Ale rychle zjišťuje, že nic není takové, jak se zdá. Ovšem skutečnost se ani zdaleka nevyrovná snům, které ji začínají v noci navštěvovat. Lehce erotický viktoriánský příběh kreslený slavným Terrym Dodsonem.

Literatura světová Komiksy Erotika
Vydáno: , Crew

Songes , 2013

gaspoda
26.08.2018 3 z 5

no i přiběhy o Makové panence maji lepši příběh než tady To.ale ta kresba ta se musí nechat za tu dávám značnej palec nahoru.

Mooneylan
22.08.2018 4 z 5

Nádherná ilustrace, skvělé zobrazení mého milovaného viktoriánského světa. Lechtivý příběh tam prostě patří, i když si myslím, že kniha tohoto formátu by si zasloužila méně naivní obsah :)

Ditules
14.08.2018 2 z 5

Neuchvátilo mě to.

encyklopedie
28.07.2018 5 z 5

.....secesní krása v playboyovském vydání ......nádherná kresba, čtivé, není možné být zklamán.... nic jsem od toho nečekal, tak tomu dám rovnou stovečku
100%

FuriosoR
09.07.2018 4 z 5

Nečekejte moc, nebo budete zklamaní! :) (jako kolega, který když vidí blond alfa samici 90-60-90 na titulní obálce, tak hned čeká něco ve stylu Druuny... :) ). Ne!
Každopádně... lehká erotika, naprosto úžasná kresba, kterou si zamilujete, lehce steam-punkové vynálezy a hlavní postava, které se pořád ztrácejí kalhotky..
To už stojí za to si to přečíst, ne ? :)

davidurban1973
08.07.2018 4 z 5

Pěkná kresba.

Norri
27.06.2018 5 z 5

Tak tohle mi sedlo! Příjemná lehká jednohubka, kterou spolknete na počkání a ještě se budete nějakou chvíli olizovat. Krásná hravá a lechtivá kresba, krásné vnadné ženy a jednoduchý příběh bez jakéhokoliv násilí a nebo konfliktů, které by za sebou zanechaly nepříjemnou pachuť. Možná tam mohlo být o trošičku víc erotiky, ale i tak to bylo dobré. Prostě kniha která vás pobaví a nenutí vás nic řešit. Jsem zvědavý, o čem se mi dneska bude zdát :-)

MinaHawke
27.06.2018 4 z 5

Moc se mi líbila kresba, i příběh byl zajímavý.

3DD!3
15.06.2018 4 z 5

Mírně erotický příběh o ženě, která má rozptýlit malého avšak geniálního chlapce - vynálezce, který ztratil vůli se bavit a tráví své dny v neustálé práci v laboratoři. Snový lektvar generuje nejrůznější druhy prostředí ve kterých se hlavní hrdinka může odhalovat a kresbě Terryho Dodsona jde opravdu o pastvu pro oči. Příběh je poměrně jednoduchý, ale viktoriánsky steampunkový venkov mu dodává zajímavou atmosféru.

Denis Pierre Filippi
francouzská, 1972