Snadná cesta z prokrastinace - Jak přestat odkládat úkoly

Odkládáte často své úkoly a povinnosti? Víte, že byste něco měli udělat, ale prostě se vám nechce? Nebo na to zase nemáte čas? Tato knížka vám pomůže chorobné odkládání úkolů neboli prokrastinaci vyhnat z vašeho života! Najdete v ní osvědčené techniky, díky nimž se do svých úkolů pustíte s chutí, ať už jde o pracovní věci, studijní povinnosti nebo předsevzetí týkající se sportu a zdraví. Ukáže vám, jak si naplánovat nejen úkoly, ale také zábavu a volnočasové aktivity, které děláte rádi a ze kterých můžete čerpat nové síly a motivaci k lepšímu výkonu.Naučíte se překonat snahu o perfektní výsledek a strach z neúspěchu, které často stojí za prokrastinací, a zjistíte, jak nechat obavy pracovat ve váš prospěch a dosáhnout lepších výsledků v kratším čase díky efektivnímu pracovnímu stylu. Přestaňte svůj život odkládat – začněte jej žít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203672/snadna-cesta-z-prokrastinace-jak-pr-PbG-203672.jpg 3.510
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno · Grada

The Now Habit – A Strategic Program for Overcoming Procrastination and Enjoying Guilt-Free Play · 1998

Kniha Snadná cesta z prokrastinace - Jak přestat odkládat úkoly

lucky_zebra
31.10.2018

Řekl bych že je to zajímavá a poučná kniha. Na prokrastinaci se dívá trochu jinak než opěvovaný Ludwig. Ale asi nejlepší je ty dvě knihy zkombinovat.

NeradovaKatka
14.03.2017

Kniha zajímavá, nebyl to úplně můj šálek kávy, asi jsem čekala trochu jiný pohled. Ale každopádně hodnotím pozitivně, něco jsem si z toho odnesla a snad to zužitkuju i v reálném životě.

ladyba
08.12.2015

Kniha se dobře čte, ale je určena spíše těm, kdo opravdu prokrastinují.

Jana_Z
17.06.2014

Neplánujte si práci, ale volno! To je zajímavá myšlenka. Zkusím to.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

prokrastinace

Autor knihy