Všechny tvé polibky

Všechny tvé polibky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261660/bmid_vsechny-tve-polibky-z0g-261660.jpg 4 142 26

Smythe-Smith Quartet série

Sarah Pleinsworthová nemůže odpustit Hughovi Prenticeovi souboj, který téměř zničil její rodinu, bratrance přinutil uprchnout a Hugha zanechal s ošklivě poraněnou nohou. To Hughovi vyhovuje, protože nesnáší dramatická gesta Sarah. Ale když jsou ti dva nuceni strávit spolu týden, zjistí, že nečekané polibky a oboustranná vášeň dokáží změnit jejich názor...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Sum of All Kisses , 2013

vcielka
08.06.2023 4 z 5

Pacilo sa mi to az do sceny, kedy sa Sarah dozvedela o dohode Hugha s otcom. Potom to uz islo z kopca. Bolo to divne, trapne, od veci. A ta vec so zabitim sa ani pocuvat nedala. Zlepsilo sa to opat az v epilogu.

Katt15
18.01.2023 4 z 5

četlo se samo, taková oddychovka

Ivusak7
25.07.2022 4 z 5

Příjemné oddychové čtení,ale takové má autorka všechny nic moc se tam neděje,ale stejně mě to baví číst:)

Jenny3
09.03.2022 3 z 5

Jako oddychovka je to hezké, celý příběh je jasné, jak to skončí, ale vůbec mi to nevadilo, občas vtipné. Prostě Julia Quinn, tak jak jí známe a máme rádi.

Damonka12
08.01.2022 4 z 5

Tahle autorka je můj objev roku, její knihy jsou boží a hrozně dobře se čtou. Nejde jim odolat.

narisa
26.10.2021 5 z 5

A mně se tento díl moc líbil. Na Hugha jsem se moc těšila. Neměl to chlapec jednoduché. Moc se mi líbilo, jak se se Sarah lépe poznávali a začali se sbližovat. Až když měla Sarah sama zraněnou nohu, začala si uvědomovat, jak strašné to pro Hugha je. Vztah Hugha a Daniela byl skvělý, jen bylo smutné, co mezi nimi v minulosti způsobil alkohol. Jeho rodina byla vážně divná. Myslím tedy hlavně jeho otce. O jeho bratrovi toho moc nebylo, ale klidně být mohlo. Někdy si říkám, že by mohla mít autorka knihy mnohem delší a propracovanější i vedlejší postavy.

Maruš.D
19.03.2021 2 z 5

Tak tady u mě autorka šlápla docela vedle. První polovinu knihy jsem se dost nudila. Hugh byl nepříjemný bručoun a jeho dialog ani nestál za přečtení a Sarah byla ještě horší. Předpokládám, že taková být měla, abychom u ní viděli progres, ale dost mě to nebavilo. Jediná zajímavost byla Hughova matematická schopnost. Soucítila jsem s ním a nakonec si ho i docela oblíbila.
Asi v polovině knihy přišla první jiskra a já si říkala, teď už to bude super a zlepší se to! A ono to vážně lepší bylo. Jenže pak přišla scéna s jeho otcem a to jsem byla zase úplně ztracena, protože mi to extra nedávalo smysl. Konec byl ok, jako ostatně celá kniha.

Etule
09.08.2019 4 z 5

Pro mě jednoznačně nejlepší díl série. Ach, jak mi pro Hugha krvácelo srdce, když nemohl pomoci té na něž mu záleželo. Konec mi sice přišel trošku krkolomný, ale i tak to bylo fajn. :)
Moc se mi líbil ten přechod z "nesnáším ho" do "jak jsem se do něj/ní sakra mohl/a zamilovat". Tohle autorka opravdu umí. :-)

pip11
25.06.2019 4 z 5

Příjemné odpočinkové čtení, které s mi líbilo.

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Hezký příběh, kniha se příjemně čte. Povedená historická romance pro chvíle oddechu.

mariva
10.05.2019 2 z 5

Občas si ráda přečtu nějaký romantický příběh, ale tento mě nějak nezaujal. Nekonečně dlouhé a z větší části nesmyslné rozhovory, děje minimum a i ten není moc zajímavý. Možná je to tím, že jsem předcházející dva díly nečetla, ale myslím, že se jejich děj v tomto díle vysvětlil dostatečně, takže jsem o nic nepřišla. Mám sice ještě připravený poslední díl série, ale už od něj moc nečekám.

rampapa
06.01.2019 5 z 5

Nádherný příběh.

SBH
19.10.2018 2 z 5

Operetu mám ráda, ale v tomto případě jsem na ni zřejmě neměla náladu. Přepjaté charaktery, afektované situace. Hugh byl sympatický tragéd, ale jeho dobré úmysly zůstávaly okolím katastrofálně nepochopeny. Daniel mi lezl na nervy - takový milý, milý hoch, který střelil svého přítele tak, že ho téměř zabil, a zcela jistě zmrzačil, ale pořád je za chudáčka. Před krutým markýzem se třese půlka Evropy, ale pak si sedne na zadek před Sárou? To jako vážně? Sára vyčítá Hughovi, že vyhrožuje sebevraždou, aby o pár stránek dál udělala nemlich totéž? Neupřímné. A divoké erotické scénky mi vůbec neseděly do dané společnosti.
Tahle kniha se s mým vkusem nepotkala.

NathalieVerdun
15.10.2018 5 z 5

Pre mňa asi najobľúbenejšia kniha z celej série. Lord Hugh Prentice ma oslovil už v predošlom dieli o Danielovi - Noc jako ta dnešní. Tak čistý a krásny charakter sa nevidí často, pri niektorých scénach ma vyslovene dojal. Na lady Sarah Pleinsworthovu som sa zo začiatku dívala dosť skepticky, ale nakoniec ma príjemne prekvapila. Markíz z Ramsgate je skutočná beštia.

miruska1
15.11.2017 5 z 5

autorka nesklamala. Mam rada dialogi v jej knihach.

PerlaZP
05.06.2017 3 z 5

Tak nevím, co bych k této knížce měla říct. Přečetla jsem ji pouze proto, že ji napsala moje oblíbená autorka i když se mi někdy zdálo, že to snad, ani není možné…
Zápletka byla velice podivná a nudná. Doufám, že příští díl této série bude daleko lepší. Nevím, jestli se mám těšit a nebo děsit…
Knížce dávám tři hvězdičky…

LilianaFalcon
01.05.2017 3 z 5

První polovina byla pět hvězdiček, druhá na 2,5-3. Nejvíc mě ale štve, že mi přijde, že jedna dost zásadní otáka, tam vůbec nebyla dořešená.

Suza
27.01.2017 3 z 5

Vtipné dialogy, rozvětvená rodina...ale nějak mi chybělo víc romantiky. Nevím, možná bych uvítala víc prostoru pro vývoj vztahu hlavních hrdinů na úkor postav z předchozích a příštího dílu.

Litocha
20.11.2016 4 z 5

Jasně, nejsou to Bridgertonovi, ale i nejslabší Juliina kniha (a to, troufnu si říci, tahle není) je pořád lepší než naprostá většina nejlepších knih jiných autorek historických romancí. Mám ráda (dů)vtipné dialogy, pokud možno uvěřitelné zápletky (bez všemožných únosů, hrdinek ve smrtelném nebezpečí a podobně), moc se mi líbí špičkování a zároveň láskyplné vztahy mezi sourozenci, které jsou pro J. Q. typické. Zamlouvá se mi, jak je svět vytvořený autorkou provázaný, jednotlivé postavy proplouvají různými knihami a sériemi, i když je pozornost zaměřená pokaždé na někoho jiného. U téhle knihy jsem byla místy trošku zmatená z některých dialogů, ale možná je na vině překlad.

modranka
08.08.2016 5 z 5

Tretia časť série sa mi zdala najzaujímavejšia v porovnaní s predchádzajúcimi dvomi časťami. Jednak preto, že išlo o zdravotne postihnutého hlavného hrdinu, čo vás pri čítaní nútilo sledovať ako sa vysporiada s prípadmi, keď nemôže svojej vyvolenej pomáhať do schodov, chrániť ju pred nebezpečenstvom či si s ňou zatancovať. Ale autorka to vymyslela bravúrne a keby som aj mala akúkoľvek pripomienku k tejto časti, za scénu tanca okolo paličky si zaslúži plný počet hviezdičiek. A opäť platí, pokojne dajte čítať knihu - násť ročným.
Veľkú pripomienku mám k obálke knihy. Už dávno som nevidela tak škaredú obálku.