Smyčka

Smyčka https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1731/smycka-1731.jpg 4 61 7

Jackie Jacksonová chystá velkolepou oslavu návratu svého manžela Freddieho z vězení. Během dlouhých let odloučení se starala o tři dcery a snila o normálním rodinném životě. Freddie však má jiné plány: hodlá navázat na svou zločineckou kariéru, nemíní se vzdát ani přízně cizích žen. Zdrcená Jackie sleduje, jak se její sny bortí. Poslední naději spatřuje v narození vytouženého syna, Freddieho juniora, ale i v tomto odhadu se mýlí. Freddie nehodlá vyměnit podsvětí za rodinný život a Jackie začne svou nespokojenost utápět v alkoholu. Naproti tomu hvězda Jackiiny mladší sestry stoupá. Je šťastně provdaná za Freddieho bratrance Jimmyho, provozuje úspěšnou síť kadeřnických salonů a hodlá učinit vše pro to, aby nedopadla jako její sestra. Zdá se, že život jí skutečně nabízí jen svou vlídnou tvář – pak ji ale jedné osudové noci navštíví opilý Freddie a rázem je všechno úplně jinak. Rodiny by měly držet pohromadě, ale u Jacksonových to neplatí, tady každý myslí jen na vlastní prospěch. Za zavřenými dveřmi bují žárlivost, nedůvěra a zrada tak dlouho, až dojde ke strašlivé tragédii...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Domino

The Take , 2005

metmexx
17.12.2021 5 z 5

Smyčka je moje první kniha od Martiny Cole. Pak jsem narazila na seriál s mým milovaným Tomem Hardym. Freddieho Jacksona jsem si představovala přesně tak, jak byl popsán v knize.
Nakoupila jsem si všechny vydané knihy od této autorky, stojí za to.

Puntíkatýhrnek
26.04.2017 odpad!

Prostě se tam vůbec nic neděje... Klidně uteče deset let a stále stejný, podivně a nudně napsaný příběh bez ladu a skladu..je to druhá knížka od autorky a naprosto stejně nezáživná... Mou favoritkou se nejspíš nestane.

misa_k
25.02.2016 5 z 5

Moje první kniha od této autorky, dostala jsem se k ní na základě seriálu, který byl podle knihy natočen. A Smyčka určitě nebude poslední její dílo, které si přečtu.

gama
22.05.2014 5 z 5

Dobré čtení.

Sidonie.j
21.10.2013

Už je to druhá knížka, co jsem od téhle autorky přečetla a jsem nadšená. Příběh je smutný, místy děsivý, ale autorka ho popisuje tak, že jsem se od knížky vůbec nemohla odtrhnout.

putpuda
05.03.2012 5 z 5