Smrtící pronásledování

Smrtící pronásledování https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6771/smrtici-pronasledovani-6771.jpg 4 20 7

Úspěšný thriller amerického novináře a spisovatele, který byl přeložen do několika světových jazyků Steve a Kirstie Gardnerovi tráví dovolenou na odlehlém ostrově u pobřeží Floridy, kde se snaží zachránit své rozpadající se manželství. Jejich plány však naruší nezvaný host - Stevův starý přítel Jack Dance, který se tu ukrývá před policií...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Deadly pursuit , 2006

Johny_H.
06.03.2021 4 z 5

Na můj vkus mírně popisné, ale jinak naprostá paráda.

janina66
05.04.2020 5 z 5

Super napínavá kniha. Děj vás vtáhne a musíte číst až do konce. Výborné psychologické vykreslení hlavních postav. Steve byl trochu paralyzován jednáním svého kamaráda Jacka. Úžasný popis ostrova, když Kirstie prchá před vrahem až do bažin. Hadi komáři to vše na vás útočí.

Arsi
29.03.2019 5 z 5

Perfektně napsaná detektivka. Z psychologického hlediska bylo zajímavé sledovat myšlenkové pochody masového vraha. Krásně vykreslená příroda na ostrově Pelikan Key. Napínavé, čtivé, rozhodně doporučuji.

pavčape
28.07.2017 4 z 5

Ještě lepší než Vražedné pronásledování. Čtivé, napínavé, krásně vykreslené prostředí ostrova Pelikan Key. Jen, jak jsem již podotkla v komentáři k druhé knize, moc "americká" pointa. Sice mi trochu vrtalo v hlavě, proč je Steve taková měkota, ale nakonec se pochlapil! Nicméne nevadilo to až tak, nelituju, že jsem knížku četla a doporučuju!

rengers
06.10.2014 4 z 5

Příběh vypráví o velmi inteligentním masovém vrahovi, který dokáže svým vzhledem, gestikulací těla a dobře vybranou komunikací přesvědčit každou ženu o tom, jak je neodolatelný. V příběhu mi vadila pouze naivita jedné postavy - vrahův bývalý přítel Steve Gardner. Jinak docela slušné.

Jack Bauer
04.06.2014 5 z 5

Vynikající detektivka, která vtáhne hned od první stránky do velmi barvitě vykresleného děje a nepustí až do poslední stránky. Přesně takové knihy mám nejradši, navíc krásně popsané prostředí ostrova Pelikan Key, jako byste tam přímo byli, bzučení much a komárů, štěnice, bažiny... Doslova se vnoříte do děje, ani chvílí nenudí, slovo od slova skvost. Perfektně popsané charaktery postav. Bomba kniha.

Janamarie
21.01.2012 5 z 5

Děj je dobře psychologicky vykreslený, velmi napínavý od začátku až do konce! Mně se líbil popis přírody, divoké vegetace a fauny na ostrově Pelikan Key. Pátrání po vrahovi vede právě na tento ostrov. Je zde dravec a jeho kořist. Jako v přírodě!

Brian Harper
americká, 1960