Smrtící polibek

Smrtící polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94302/mid_smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 4 200 48

Smrtící polibek série

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Levné knihy

Mortal Kiss , 2011

ciniminisek
ciniminisek
19.08.2012 3 z 5

Pěkná knížka,nenudila jsem se a napjatě jsem čekala na konec.Jsem zvědavá na další díl.

Lenny33
Lenny33
14.07.2012 1 z 5

Kniha vůbec nezaujala a konec jen prohloubil hrob, který si kniha po celý děj kopala.

Maragad
Maragad
02.06.2012 3 z 5

Příběh pěkný a čtivý :-)

Hipi
Hipi
23.04.2012

Vůbec nic jsem od toho nečekala a docela mile mě to překvapilo. Děj je sice místy debilní, ale také čtivý, svižný a napínavý.
Čte se to úplně samo, je to nenáročné, svěží a místy i vtipné. A hlavní postavy jsou (což je vzhledem k žánru k neuvěření) sympatické.
Jen nevím, jak to hodnotit. V rámci všech žánrů by to byl průměr; ale v rámci teenagerské fantasy je to nadprůměrné.

Lira
Lira
01.04.2012 5 z 5

Kniha mě stoprocentně ohromila a líbí se mi .
Doporučuju :)

Layss
Layss
26.02.2012 2 z 5

Tuto knížku považuji za trochu horší odvar nynější mánie - upíři a vlkodlaci. A konec mě naprosto odradil od toho, že bych si knížku chtěla přečíst opakovaně... Nějaká zaklínadla, která nedávala smysl, zrcadlo, které si bere, zrovna toho, koho autor nechce ztratit... Čekala jsem trochu víc...

VeverQa
VeverQa
09.01.2012 5 z 5

Jelikož je tahle knížka ve třetí osobě nečekala jsem, že mě tolik chytne. Ale ona mě polapila, obmotala kolem mě své chapadla a už mě nepustila.
Přečetla jsem ji během chvilky.
ÚŽASNÁ KNIHA!!!!

Kaka.cs
Kaka.cs
22.12.2011 5 z 5

Opravdu moc pěkná knížka. Jak to je ve skutečnosti s motorkáři jsem tipovala už po několika přečtených kapitolách. Konec mě pohltil tak, že jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Jedna z nejlepších knížek, co jsem v poslední době četla.

Alice Moss
americká