Smrtící polibek

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94302/smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 3.8174

Smrtící polibek 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Levné knihy

Mortal Kiss, 2011

Kniha Smrtící polibek

andulka1406
14.02.2013

Kniha se mi líbila. Ale co mi vadilo, že se začala pořádně rozjíždět až po cca 100 stránkách. Pak to bylo ale vážně napínavé. Vůbec jsem netušila jak to může dopadnout. Nápad téhle knihy byl super, nepodobá se Stmívání, ani ničemu takovému. Co mě naštvalo byl osud Finnova otce Joea. No, každopádně v doslovu je jasné, že to asi není až tak uzavřený děj, takže si přečtu určitě i druhý díl.

nikolryskova
13.02.2013

Ta kniha je prostě... jak to říct ? Dokonalá ? :)
Je to naprosto úžasný nápad, něco takového napsat, žádnou takovou knihu jsem ještě nečetla ! Doufám že seženu ten druhý díl, i když to zas až tolik nenavazuje, ale prostě jsou jisté otázky, na které bude odpovězeno až v druhém díle. Tuto knihu mohu jenom doporučit !

Lucisatko
31.01.2013

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou a vůbec nic jsem od ní neočekávala. Možná právě díky tomu mě mile překvapila. Moc pěkný příběh. Jen ty hrátky s podsvětím mě začínali nudit, ale konec přišel v pravou chvíli.

ewisek22
25.01.2013

Dvě hvězdičky za "drsného" Flina:)) Tééééda, ale od knížky jsem čekala mnohem mnohem víc...to obchodování s podsvětím...velice špatná myšlenka!! To už je tisíckrát lepší můj upír Edward, který se třpytí celičký na slunci:))

ciniminisek
19.08.2012

Pěkná knížka,nenudila jsem se a napjatě jsem čekala na konec.Jsem zvědavá na další díl.

Lenny33
14.07.2012

Kniha vůbec nezaujala a konec jen prohloubil hrob, který si kniha po celý děj kopala.

Maragad
02.06.2012

Příběh pěkný a čtivý :-)

Hipi
23.04.2012

Vůbec nic jsem od toho nečekala a docela mile mě to překvapilo. Děj je sice místy debilní, ale také čtivý, svižný a napínavý.
Čte se to úplně samo, je to nenáročné, svěží a místy i vtipné. A hlavní postavy jsou (což je vzhledem k žánru k neuvěření) sympatické.
Jen nevím, jak to hodnotit. V rámci všech žánrů by to byl průměr; ale v rámci teenagerské fantasy je to nadprůměrné.

Lira
01.04.2012

Kniha mě stoprocentně ohromila a líbí se mi .
Doporučuju :)

Layss
26.02.2012

Tuto knížku považuji za trochu horší odvar nynější mánie - upíři a vlkodlaci. A konec mě naprosto odradil od toho, že bych si knížku chtěla přečíst opakovaně... Nějaká zaklínadla, která nedávala smysl, zrcadlo, které si bere, zrovna toho, koho autor nechce ztratit... Čekala jsem trochu víc...

VeverQa
09.01.2012

Jelikož je tahle knížka ve třetí osobě nečekala jsem, že mě tolik chytne. Ale ona mě polapila, obmotala kolem mě své chapadla a už mě nepustila.
Přečetla jsem ji během chvilky.
ÚŽASNÁ KNIHA!!!!

Kaka.cs
22.12.2011

Opravdu moc pěkná knížka. Jak to je ve skutečnosti s motorkáři jsem tipovala už po několika přečtených kapitolách. Konec mě pohltil tak, že jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Jedna z nejlepších knížek, co jsem v poslední době četla.

Alice Moss
americká