Na stříbrné cestě

Na stříbrné cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139957/bmid_na-stribrne-ceste-i9q-139957.jpg 4 107 32

Smrtící polibek série

< 2. díl

Po mrazivé zimě začíná ve Winter Millu dlouho očekávané léto. Faye a Liz mají na prázdniny plno plánů. Nejprve však musí oslavit konec školního roku - a pozvání na párty do Lucasova domu se zdá být perfektní příležitostí. Jaké je však překvapení obou dívek, když zjistí, že jejich kamarád beze stopy zmizel... Fay s Finnem se Lucase vydávají hledat napříč Amerikou. A strastiplná cesta otevírá tajemství loňské zimy, která - jak se zdá - ještě neskončila...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Levné knihy

Mortal Kiss Fool´s Silver , 2012

KatušŠš
18.09.2013 5 z 5

Tak tenhle díl mě zvedl ze židle :)) Fakt super!

bllere
03.07.2013 4 z 5

Tato kniha je velmi úspěšným pokračováním prvního dílu. Určitě ji mohu doporučit :)

Kykys
24.06.2013 5 z 5

Úžasná knížka. Hlavně hodně napínavá :DD

Kaka.cs
30.05.2013 5 z 5

Knížka byla skvělá a napínavá. Jen mě trochu mrzelo, že nebyla moc o vlkodlacích.

Wendysek
11.05.2013 5 z 5

Pohodové pokračování prvního dílu, které bylo nečekané.

Lira
05.05.2013 4 z 5

Pěkná kniha, i když ne už taková jako jednička. U jedničky jsem nikdy popravdě nemyslela na to, že to bude mít pokračování. No co, příběh pěkný a pokud ještě něco bude od spisovatelky, tak si to přečtu.

Nikusscha
11.03.2013 5 z 5

Knižku jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Nechybělo napětí, láska a akce :-)
Těším se na další díl :-))
Ale musím nechat fakt, že první díl se mě osobně líbil nejvíc ale je škoda, že se děj rozvinul až asi po 100 stranách mno.

ilosek
10.03.2013 3 z 5

Kniha je velmi dobrá,ale první díl je lepší. Začátek knihy je docela nudný a konec zvláštní. Kdo četl první díl, tak bych mu ji doporučila, ale pokud ne, tak do toho nechoďte. Byli byste zmatení a možná aji zklamaní.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

je úžasná jako ta první, taky moc napínavý děj , obálka je krásná, ta scéna s brouky mně i kámošku pobavila, ted já i kámoška si hlídáme kdy vyjde další díl tento série :D

nikolryskova
26.02.2013 5 z 5

Druhý díl je stejně tak úžasný jako ten první. Je to velice nápaditý příběh, moc pěkně napsané. Jediné co bych vytkla, je prřeklad a to i v prvním díle.

(Vero)Nika
04.02.2013 5 z 5

Tenhle díl se mi velmi líbil. Autorka dobře vystihla situace, ale moc nevím, proč tam dala ty brouky. Jinak nádherná kniha. Mohu ji doporučit na přečtení. :)

ciniminisek
11.12.2012 3 z 5

Mám ráda Faye, Finna, Liz, Jimmyho i Lucase. Ale přijde mi, že se z pěkného nápadu, fantasy vlčího dobrodružství stalo scifi-fantasy magory. Zbytečně moc věcí na víc, přeplácané. Celá smečka, Lucas, Lizz, Mercy, Joe a Finn bojují s jedním člověkem. Nakonec ho porazí stařík. No nevím, tenhle díl, spisovatelka trošku nevychytala. Dávám slabší tři hvězdičky za postavy v příběhu, za lásku mezi Finnem a Fay a za pěknou obálku.

Upoutávka na další díl : Snad se přiblížíme zpátky k prvnímu dílu, a zombie, létající brouky a poblázněného člověka necháme za sebou.

Alice Moss
americká
2011  75%Smrtící polibek
2012  78%Na stříbrné cestě

Kniha Na stříbrné cestě je v