Smrtelné pokušení

Smrtelné pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129795/smrtelne-pokuseni-129795.jpg 4 83 5

Smrtelné pokušení série

Hollywood je podivuhodný svět sám o sobě, svět s vlastním zákony, nástrahami i morálkou. Také novinářka Madison je vtažena do tohoto světa klamu a přetvářky. Pravdu o svém otci, který patřil k předním mafiánským bossům, se dozvídá v době, kdy je nucena řešit problém své identity. Madisonin ženatý přítel, hollywoodský herec Drexter, si totiž buduje hvězdnou kariéru a jeho manželství s Rosaitou, která je posedlá sexem, se mu málem stane osudným. Skutečně by nespoutaná Rosaita byla schopná usilovat o jeho život a najmout si vraha: Jakými zbraněmi se nakonec bude bojovat?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Lethal Seduction , 2000

Dédečko75
10.09.2023 5 z 5

Nejde odolat přečíst další knihu

Bydzule
26.04.2017

Supr ctění doporučuji

Mickee
08.08.2014 odpad!

Mně se teda kniha nelíbila. Pardon, ale kdo může pojmenovat jednu z postav Rosarita??! Opravdu jsem u ní trpěla.

bizonecka
28.04.2012

Jedním slovem....-supeeer!!

Čmoudová
31.01.2011 5 z 5

Nejlepší série knih od Jackie Collins, myslím, že Smrtelné objetí a Smrtelné pokušení jsou nejlepší knihy z autorčiny tvorby. Jsou na stejný styl, jako knihy předešlé, ale zároveň jiné. Jsou hodně detektivní, romantické, ale zachovaly si svůj základ: drogy, sex a Hollywood.

Hollywood

Jackie Collins