Smrt v zádech

Smrt v zádech https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319173/bmid_smrt-v-zadech-mXg-319173.jpg 4 500 145

Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě. Coby elitní pilotka se během mise v Iráku dopustila osudové chyby a musela odejít z armády. Její sestra Claire byla zavražděna při loupežném přepadení a brzy nato se před Mayinýma očima stal obětí střelby také manžel Joe. Maya se snaží postarat o malou dcerku a čelit pravidelným nočním můrám. Spolupracuje s policií při hledání Joeových vrahů a pokouší se nějak se se vším vyrovnat. Pár dní po Joeově pohřbu však na nahrávce natočené doma skrytou kamerou zahlédne něco, co její svět znovu převrátí vzhůru nohama…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Fool Me Once , 2016

perpe2a
02.02.2018 5 z 5

Skvělé, není co dodat. Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale za ten konec si zaslouží 5. Tento autor je pro mě zárukou kvality. Rozhodně stojí za přečtení.

kadgam
26.01.2018 3 z 5

Dobré čítanie, napínavé s rýchlym spádom. Trochu ma udivuje odvaha pátrača pri riešení, ale je to fikcia, koniec to istí.

Heyhey
24.01.2018 2 z 5

Od tohoto spisovatele jsem četla knih víc a myslím si, že má potenciál, ale je schopen napsat i úplný odpad. V této knize byl zajímavý nápad a pár neotřelých slovních spojení. Celek na mě dělal dojem, že je autor placený od stránky a tak posílal hlavní hrdinku z místa na místo a neustále ji nutil opakovat stejné, mírně obměněné dialogy. Takže pro mě jen vata do vlaku.

Šmoulinka1980
02.01.2018 5 z 5

Tak to byl thriller s velkým T! Skvěle čtivě napsáno, že jsem se vůbec nemohla odpoutat od čtení. Po celou dobu jsem byla zvědavá, jak to všechno dopadne. Čekala jsem nějak zamotané a ne úplně jednoznačné rozuzlení, ale to co přišlo...dočetla jsem a ještě dobu poté jsem vstřebávala konec. Za mě jednoznačně doporučuji a určitě to není poslední kniha od tohoto autora, kterou jsem četla!

Hasko
28.12.2017 4 z 5

Tak takový konec jsem opravdu nečekala. .... doporučuji.

Martin-cze
06.12.2017 5 z 5

Super rozuzlení. Konec jsem četl jedním dechem.

pepa4081
26.11.2017 3 z 5

Výborně napsané, napínavé, a konec jsem opravdu nečekal. Pro mne jen příliš skutečné, až trochu depresivní. Uspokojivé.

Adelka123456
22.11.2017 4 z 5

Jeden ze slabších kousků, ale stále hodně čtivé... Ten konec se mi vůbec nelíbil musím říct :-(

gordon13
05.11.2017 5 z 5

Pan Harlan Coben je absolutní mistr thrillerů, každá jeho kniha je dokonalou volbou pro milovníky napětí, není co dodat..opět úchvatné

Vendy85
02.11.2017 5 z 5

Coben je prostě neskutečný! Kniha udržuje v napětí od začátku až do konce. Doporučuji!

jarin58
28.10.2017 5 z 5

Autor se opět ukázal,není stránky bez napětí.Jedna z knih kde stupnice hvězd nestačí.

francouz
27.10.2017 4 z 5

Moje první knížka od Harlana Cobena. Co k tomu říci. Určitě má vytříbený sloh, poutavě vykresluje zápletku, tlačí na pilu, děj běží kupředu, hlavní hrdina má svoje vnitřní běsy. K tomu opravdu super zápletka. policie, která se objevuje, podobně jako poručík Columbo.Co mě malinko mrzí, je, vysmátí se všem logickým úvahám kdo by mohl být, nebo měl být tím kdo tahá za nitky, a je tím záhadným střelcem. Ale co nelze upřít autorovi, je opravdu čtivost, navození atmosféry, která Vás opravdu často vtáhne přímo do děje. Takže za mě ano, ale naprostá bomba to nebyla.

konicekbily
23.10.2017 4 z 5

Autor se opět vytáhl. Děj utíká kupředu šíleným tempem a další vývoj je nepředvídatelný. Některé počiny hlavních hrdinů jsou možná nepochopitelné, ale to fikce vyžaduje a já to respektuji. Závěr dílo dovršil. Cobenovy knihy rozhodně stojí za přečtení.

Kacule88
15.10.2017 5 z 5

Úžasná knížka. Doporučuju.

šipek
13.10.2017 5 z 5

Tak to byla pochoutka, super počteníčko. kniha se nedá pomalu ani odložit jak je čtenář zvědavý co bude následovat v další kapitole. další super kniha od tohoto autora. No a ten závěr na to si musí čtenář počkat a potom jen koukat :-) a vydechnout.

Hope80
09.10.2017 5 z 5

Harlan Coben - pecka spisovatel sám od sebe. Můj neoblíbenější se přiznám, na paty mu šlape Liane Moriarty. Kniha jako vždy pro mě patří mezi jedničky, na konci mi ukápla malá slza...

DoDidDone
24.08.2017 4 z 5

Coben umí psát poutavě a velice čtivě, že stránky letí samy. Smrt v zádech je zatím nejlepší dílo, které jsem od autora četl. Jeho styl psaní se mi moc líbí, nechybí dávka sarkasmu a odlehčení jakékoliv složité situace.
Konec v této knize je nepředvídatelný a docela i zajímavý tím, jak se to celé vyvine, a co se tam vůbec přihodí.
Jenže na pátou hvězdu mi tam chybělo nějaké odůvodnění děje a různých nedotažených situací, neurazil by ani nějaký bližší popis hlavních postav. Oceňuji, že autor představí jména a honem vpustí do děje, ale nějaký popis by neuškodil- i kdyby to měl být pouhý mini odstavec.
Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že autor píše jako mix Liane Moriarty a Gillian Flynn (a to nemyslím ve zlém ;)).

PeM
17.08.2017

S každou přečtenou stránkou ze mě opadávalo nadšení...a na konci nezůstalo nic....vlastně ani nevím, jestli bych doporučila nebo ne. Na charakter hlavní "hrdinky" mám vlastní názor...a není to nijak zvlášť hezký...zkrátka, teď, když toto píšu, mračím se - a to myslím vypovídá za vše...nu což, zkuste a uvidíte sami...100 lidí - 100 chutí ;-)

ArwenAragorn
14.08.2017 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší Cobenovka. Velice čtivá, má spád, napětí, spoustu zvratů a neuvěřitelně skvělý závěr. Přečteno za jeden den, nešlo číst v tahu, proto se kniha odkládala velmi těžce. Škoda, že máme jen 5 *.

IvusP
11.08.2017 5 z 5

Má první knížka tohoto autora a rozhodně ne poslední! Knížka vás od samého začátku do konce nutí číst. Krásně čtivé, skvěle promyšlené, bez jakýchkoliv "hluchých"míst, a jako bonus výborný, nečekaný závěr. Takže když to shrneme - parádní a bezchybná knížka, která si prostě zaslouží 5*.

thrillery USA (Spojené státy americké) právníci kriminální thrillery

Harlan Coben
americká, 1962
2016  80%Cizinec
2015  84%Chybíš mi
2008  87%Temné lesy
2014  78%Šest let
2017  86%Smrt v zádech

Kniha Smrt v zádech je v