Smrt si počká

Studentka medicíny Natalie Reyesová má na fakultě problémy, proto uvítá možnost navštívit lékařskou konferenci v Rio de Janeiro, kam ji poslal její vedoucí učitel. Tam se však stane obětí příšerného, zrůdného zločinu. Tisíce kilometrů daleko statečně bojuje geniální vědec Joseph Anson se smrtelnou nemocí, aby neprohrál dřív, než dokončí vývoj léku, který bude znamenat revoluční zlom pro lidstvo. Nakonec se jako jediné řešení ukáže transplantace a Anson téměř proti své vůli se zákrokem souhlasí. V Chicagu zatím nepříliš úspěšný soukromý detektiv Ben Callahan dostane za úkol zjistit totožnost neznámého mladíka, kterého v noci srazil kamion. Na jeho těle najdou podivné stopy Tyto tři zdánlivě nesouvisející osudy se nečekaně propletou a odhalí zločiny, které lékařská mafie páchá na celém světě. Její vražedné kontakty se rozrůstají, do sítě nemorálního obchodování se zapojuje stále víc vysoko postavených a vlivných osob, které se ve své povýšenosti začnou považovat za vyvolené božstvo, s kořeny až v dávném starověku. Studentka medicíny. Vědec. Soukromé očko. Tři lidé, kteří nejprve každý sám a pak spojenými silami rozbijí neviditelnou, ale o to zákeřnější a nebezpečnější mafii, postavenou na zrůdné víře o vlastní nadřazenosti, o právu na všechno i na cizí život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25916/smrt-si-pocka-8IY-25916.jpg 4.426

Fifth vial (2007)

Literatura světová, Horory
Vydáno:, Aktuell

Len2očka
01.11.2017

Kniha mě moc bavila,autora mám ráda,kdysi jsem přečetla všechny jeho knihy,musím si některé přečíst znovu.

Kerberos
26.06.2017

Když je boháč nemocný a potřebuje orgán je mu jedno kdo a kde mu ho sežene a lékařská etika jde stranou

Miruš
17.04.2015

Opravdu strhující, moc ráda čtu tohoto autora. :)

sabca
08.01.2014

Souhlasím s komentáři přede mnou. Kniha byla zajímavá, napínavá, která stojí za přečtení. Ke konci se nedala odložit dokud jsem jí nepřečetla. Trochu zavádějící je, že by to měl být horor.

lenocka2013
22.08.2013

Perfektna kniha, ani jedno slovo, veta alebo stranka nebola nudna. Cela kniha je na 1*

Skripi
28.03.2013

Vynikajúca kniha, veľmi napínavá až do konca, autor má talent. :)