Smrt kazí obchod

Smrt kazí obchod https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94910/bmid_smrt-kazi-obchod-VwV-94910.jpg 3 16 6

Kapitán Velíšek série

Začínalo to tak hezky; setkání po měsících, výlet ke staré zřícenině, společný večer, společné probuzení... A pak najednou zlom, děsivý nález v prostorách hradu, únos, překvapivý objev v hradním sklepení a další oběť, tentokrát již zcela nepochybně násilného trestného činu. Záhady všedního života se prolínají se vzpomínkami i představami, až vyústí k odhalení něčeho, co by střízlivě uvažující člověk určitě neočekával. To vše potká Romana Kříže a jeho teď už snad přítele Velíška, kapitána kriminálky, za jednoho horkého jara, v nejmenovaném, dnes už bývalém okresním městečku, které čtenář předchozích dvou příběhů důvěrně zná...... celý text

jprst
30.08.2022 2 z 5

Nemám ve zvyku zavrhnout knižní sérii a jejího autora po přečtení prvního dílu a tak jsem si dal ještě jeden další, ale žádné zlepšení se neobjevilo. Rozvleklé, nudné a chvílemi až otravné. A hodnocení? Jedna hvězda za příběh (a i to je dost) a jedna hvězda=česká autorka.

babystar
15.07.2022 3 z 5

Zdlouhavé a trochu nezáživné čtení. Docela mi vadilo, že autorka předpokládá, že čtenář zná osudy Romana, Ivany a Velíška z nějakého dřívějšího příběhu. Vzhledem k tomu, že jsem první knihu série nesehnala, tak mi chování hlavních hrdinů občas připadlo trochu divné. Celkově mne kniha nezaujala a do dalších pokračování se asi nepustím.

dagmar5477
18.03.2018 3 z 5

Jako oddychovka, u které člověk nemusí přemýšlet, by to šlo. Závěr byl pro mě trochu zklamáním.

Keddie
21.11.2017 3 z 5

Velmi slabá kniha. Zápletka jednoduchá, nepřesvědčivá. Chybělo napětí, pátrání. Přečetl jsem ji sice celou, ale nevím nevím, jestli bych od autorky chtěl číst ještě další díl.

hvezdyn
03.11.2016 2 z 5

Spíše podprůměrný příběh s nereálným dějem zasazený do nekonkrétního českého prostředí.

Ceile
28.06.2016 3 z 5

Jak už se někdy u nakladatelství Moba stává, kniha disponovala překlepy .... budiž. Ke knize se dá říct, že to byla taková průměrná "jednohubka" na jedno odpoledne - nenadchne, neurazí. Místy jsem nadzvedla obočí a řekla si: a to vážně? opravdu by to tak prošlo a šlo..? Ale četlo se to poměrně dobře, když se v tom jeden nechce "nimrat" a bere to jak to příjde :)

české krimi české detektivky

2008  75%Má je pomsta
2011  69%Vražda na druhou
2007  56%Smrt kazí obchod
2005  78%Sólo pro plavčíka

Kniha Smrt kazí obchod je v