Smiech na lane

Smiech na lane https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131621/smiech-na-lane-131621.jpg 5 13 3

Kniha horolezeckých historiek a karikatúr, ktorá sa v minulosti stala kultovou knihou československých horoloezcov.

konicekbily
konicekbily
15.06.2022 5 z 5

Po přečtení poslední knížky pana Šmída jsem si vzpomněl, že jednu knížku související s horolezectvím a vysokohorskou turistikou mám ve vlastnictví. "Smiech na lane" patřil k naší základní výbavě při cestách do Tater. A nebyl nikde k sehnání! Kvůli tomu, abychom si každý z naší party pořídili výtisk, jsme museli pozměnit plán výšlapů v Tatrách - vložili jsme Východní vysokou - abychom na Sliezskom dome pořídili tento literární poklad! Skvěle zachycená atmosféra ve vztahu k horolezectví a k horám!

RHorse
RHorse
18.06.2018 4 z 5

Knížka mě pobavila, i když nejsem horolezec. Taková oddychovka, tenhle styl humoru mám ráda. Akorát asi právě proto, že nejsem Slovák a horolezec mi všechny vtipy úplně nedošly.

haki34
haki34
20.11.2016 5 z 5

Bajecna Bajova knizka ;) od kreslenyvh vtipov po spustu veselych prihod horolezcov s nehorolezcami.. A i par pribehov smutnych a par spomienok.. Ale smiat sa budete ovela viac ;)

horolezectví humor

Ivan Bajo
slovenská, 1935
2012  92%Smiech na lane
1972  0%Horolezectvo

Kniha Smiech na lane je v