Smích je živá voda

Smích je živá voda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270533/bmid_smich-je-ziva-voda-p2V-270533.jpg 3 3 2

Humorná četba bývá mnohdy podceňována, a přece dokáže zpestřit život provázený každodenními povinnostmi i často i smutnými chvílemi. Obzvlášť to platí, když své laskavé příběhy předkládá čtenářům oblíbený Josef Fousek, který prožil zajímavý vývoj: až ve zralém věku se dostal na pódia klubů a divadel, stal se textařem, fotografem, básníkem a spisovatelem. A sám dodává: „Humor je živá voda, která je zdarma, ač je nejdražší. Proto jsem vybral jen ty příběhy, které nezarmoutí, ale potěší.“... celý text

pagac17
30.05.2016

Právě dnes brzy ráno jsem dočetl jeho publikaci Smích je živá voda. S chutí jsem se pobavil a zasmál, jeho zážitky jsou neopakovatelné, je v nich vtip, legrace a také znalosti, což mě milé překvapilo. Pojezdil hodně zemí, i když neměl dobré znalosti jazyků, ale vždy si poradil. Učínkoval v Semaforu s panem Šimkem a Krampolem. Měl hodně kamarádu z branže. Opravdu znamenitý humorista

katina
27.11.2015

Název i motto knihy sedí. Pan Fousek je neuvěřitelná studnice vtipných příběhů a moje maminka se při četbě knihy bude jistojistě živě smát.

Kniha Smích je živá voda je v