Vzpoura

Vzpoura https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84280/bmid_vzpoura-CqJ-84280.jpg 4 818 81

Smečka série

Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Knižní klub

Wolfsbane , 2011

shey
14.11.2014 4 z 5

Druhý díl je určitě stejně dobrý ( pro mne možná i o něco lepší) jako první....děj ubíhá rychle a knížka se čte sama.

hrubik
23.09.2014 3 z 5

K hodnocení téhle knihy přispěl opět fakt, že prostě nejsem, a kdo ví, jestli vůbec kdy budu, fanynka druhých dílů. I tenhle mi přišel prostě slabší. Místy jsem se bavila více, jindy méně, na knihu jsem obecně měla málo času, a tak ikdyž čtu knížky raději jedním dechem, tady prostě nebyl časový prostor, a možná i knížka samotná si mě zase tolik nezískala, abych se od ní nemohla odtrhnout. Konec byl jako vždy napínavý, a tak se k třetímu dílu určitě časem propracuji. 3,5*

Kayla
01.09.2014 3 z 5

Slabší díl než jednička.

klarik
19.08.2014 5 z 5

Přečetla jsem ji za den, ale musím říct, že mě se první díl líbil víc než druhý. Případalo mi, že se toho v prvním díle více událo, a že byl čtivější, ale i přes to musím říct, že to je skvělá série, a že se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl.

Jamka
18.08.2014 5 z 5

Připojím se k názoru, že tento díl je lepší než první. Pěkně čtivé, poutavý děj, žádná hluchá místa která by nabádala k odložení.

katerinad
28.07.2014 5 z 5

Podle prvního dílu jsem měla pocit, že se tam toho moc nedělo, přesto jsem knihu zhltla. Jen se nemůžu přenést přes Rena, prostě ne ne ne! Jnak by mě zajímalo, proč si blond hrdinky, když jsou rozrušené stříhají své krásné vlasy?

Lenka.Vílka
27.06.2014 5 z 5

Lepsi nez prvni dil...teda v ramci toho, jak je to u serii bezne...kdyby se postavy dal nevyvijely, bylo by to pouze o deji a to by me nebavilo...navic mi konecne padl do oka Ren...tak jdeme na trojku... ;)

Kathrine
23.06.2014 4 z 5

Začátek celkem nuda,ale pak opravdu napínavé a opět zábava

angelbooks
17.06.2014 5 z 5

Kniha je lepší než první díl - souhlasím :D. Opravdu jsem to přečetla za den i když bylo 9 hodin večer ( začala jsem v 7.hodin ráno, ale někdy jsem prostě číst nemohla např při hodinách ve škole :D ) a já zaklapla knihu se skvělými pocity z děje a dočtení knihy.

Děj byl ÚCHVATNĚ NAPÍNAVÝ ( já vím divné spojení slov :D ), nebo bych to mohla vyjádřit slovem Bomba :D.

Musím říct že jsem ale přemíšlela na 4*, kvůli některým částem v knize ( pro ty co to četli. Myslím ty smutnější, i když jich tam nebylo zas až tolik ). Ale nakonec za to, že mě děj dokázal opět strhnout sebou dávám 5*.

Knihu doporučuju, nudit se rozhodně nebudete :).

Charley
04.06.2014 4 z 5

Přečteno za den! Musím uznat, že je mnohem lepší než první díl. Se zájmem jsem četla celý děj a mám pocit, že tam nebyla situace u který jsem si přála abych jí rychle dočetla nebo přeskočila. Určitě jdu na další díl. :)

Markett
29.05.2014 5 z 5

Musím říct, že tenhle díl je lepší než ten první. Je víc akčnější a zajímavější. Jenomže pořád tam mám jeden problém, a to Shaye. Nevím proč, ale on mi prostě nějak vadí. Už od prvního dílu bych ho nejradši vymazala, ale pak by to asi nebylo o ničem. Rena mám mnohem radši. I když jsem zvědavá, jak to s ním bude dál. :) Nové postavy v tomhle díle jsou úžasný, ale nejlepší jsou Adne, Connor (škoda, že nejsou pár) a Ethan. Ve třetím díle mi bude určitě chybět Monroe. Ale když to shrnu, tak kniha je pěkná a těším se na další díl.

frukeška
20.05.2014 5 z 5

Ze začátku jsem musela hodně vzpomínat, co se dělo v prvním díle, protože jsem ho četla už hodně dávno, ale jakmile jsem se začetla, tak jsem vběhla do kolejí a hltala každé slovo. Knížka má skvělý spád a hlavní hrdinka to má velice těžké. Konec byl skvělý a těším se na pokračování :) Doporučuji :)

Ree.
15.03.2014 5 z 5

Nemyslím si, že má cenu říkat, že se mi to líbilo. :D
Nové postavy a vážně se mi zalíbili postavy Ethan a Connor, =)

Sádina
20.02.2014 3 z 5

Druhý díl mě uchvátil víc :) .. Akce, napětí, zvraty ... Doporučuji všem příznivcům vlků a fantasy :P

bookemma
31.12.2013 4 z 5

O poznání lepší, než první díl. Lepší knihy určitě existují, ale přesto doporučuji všem milovníkům fantasy.

JajaAP
31.08.2013 4 z 5

Musím přiznat, že druhý díl se mi líbil o poznání víc. Bylo hodně napínavý a plný překvapení a konečně to začalo dávat smysl. Pořád mi to připadlo nějaký divný, ale to je tím, že celý první díl stála Calla a její smečka na špatné straně. Jediné co mi vadilo, byla Calla a její nerozhodnost, lituju Shaye i Rena, protože ona sama neví, co chce. Tak jdu na třetí díl, ať vím jak to dopadne.

Iworri
07.08.2013 4 z 5

Plné akce, zvratů, napětí, Calla už byla místy s tou její rozporuplností dost otravná, ale odpouštím zejména proto, že takových skvělých knih je málo :)

Wanderer
04.08.2013 3 z 5

Prekliatie vlkov ma nesklamalo.
Nemôžem posúdiť, či bol druhý diel lepší alebo horší ako ten prvý, mne sa páčil rovnako.
Nočný tieň predstavoval Ochrancov a Strážcov zatiaľ čo v Prekliati vlkov sme sa zoznámili so životom Stopárov. Bavilo ma to. Bavili ma nové postavy, ktoré do príbehu priniesli nádych sviežeho humoru.
Nebavila ma však Callina nerozhodnosť, ktorá po istom čase začne poriadne hrať na nervy. Riešila Rena, riešila Shaya a to, že opustila svorku. Stále dokola. Ešte šťastie, že to bolo vyvážené novými informáciami, inak by som túto pasáž označila za nudnú.

vivitv
25.06.2013 3 z 5

Tento diel sa mi páčil viac ako prvý. Začiatok sa rozbiehal ťažko, ale koniec bol slušný. Napínavá kniha, teším sa na ďalší diel.

KateCullen
29.05.2013 3 z 5

Knížka už pro mě neměla takový spád, na začátku se objevilo tolik postav, že jsem je ani nestačila pobrat. Navíc jsem Hledačům nevěřila tu jejich bezstarostnost, bylo jí tolik, že už to bylo příliš.

přátelství láska smrt rodina vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978