Smečka

Smečka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212259/mid_smecka-212259.jpg 4 1061 168

Smečka série

Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka: je rozená bojovnice, navíc vede smečku Nightshadeů.

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: ekniha , Knižní klub

Nightshade , 2010

eliska3057
16.02.2015 5 z 5

Je to úžasná kniha ale má jeden háček Shaye nesnáším ho zničil tak život všem okolo

Red-haired
01.01.2015 3 z 5

Pro mě tedy dost průměrná kniha. Možná je to vlčí tématikou, ale spíš nudnou a nerozhodnou hrdinkou. Na začátku to nevypadalo špatně, ale nakonec bylo velkým utrpením to dočíst. Už dlouho jsem neviděla tak nezajímavé postavy jako je Calla a Shay... a tak natvrdlé.

julliette
12.12.2014 5 z 5

Krásná kniha, dobře se čte. Ta Calla se snad zbláznila, že se zamilovala zrovna do Shaye takového protivného člověka, i když ví, že si má vzít Rena, který ji miluje a ona ho má taky ráda a záleží jí na něm a sem-tam se políbí. Jeho jsem si oblíbila, ale v některých pasážích je mi ho líto, že ho odstrkuje.

Fortuna
28.11.2014 4 z 5

Smečka byla mou první vlčí knihou. Narazila jsem na ní v knihovně a nevěděla co čekat. A jak psala ladyfromskye, možná proto, že jsem nečekala nic extra, se mi Smečka docela líbila. Každopádně mě opravdu štval milostný trojúhelník... Proč..? Jinak příjemné počtení. :)
Pozn.: Překvapilo mne, že po proměně nevypadají jako mutanti.. :D

ladyfromskye
26.11.2014 4 z 5

Původně jsem tuhle knížku neměla v plánu číst. Ale když už ji spolubydlící měla, tak jsem si řekla, že to přeci jen zkusím. A snad proto, že jsem neměla žádná velká očekávání, byla jsem příjemně překvapena.

Jolilinka
11.11.2014

Uch, no, kdyby to nebyl takový přeslazený román a Calla taková .... něco něco, navíc příšerně nesympatická hlavní postava, bylo by to super, ale té romantiky by opravdu mohlo být trošku míň... Shay byl hrozný, Rena jsem měla raději, mnohem, ale jinak super napínavá knížka, u které jsem se téměř vůbec nenudila :)

shey
11.11.2014 4 z 5

Když jsem knihu dostala do ruky, čekala jsem, že ji po pár stránkách zase odložím. Neodložila, kdybych nemusela do práce měla bych ji přečtenou na jeden zátah :)

Bramborka69
07.11.2014

Ta knížka mě doopravdy dostala :) Jsem moc ráda, že jsem si mohla přečíst i čtrvrtý díl, ale ten skončil nerozhodně a tak bych byla ráda si spisovatelka zase na chvíli zahřála ruku a napsala pátý a úchvacující díl :D Moc už se na další díl (pokud vůbec bude) těším :)

Aléda
17.10.2014 5 z 5

BOMBA!!!
Nejlepší kniha o vlkodlacích, co jsem kdy četla! Děj mě naprosto uchvátil a knihu jsem si přečetla doslova jedním dechem. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a Shaye taky. Určitě doporučuji :)

kklepkaa
02.10.2014 1 z 5

Asi měsíc jsem se přesvědčovala, abych to alespoň dočetla. V podstatě neoriginální milostné fantasy. To věčné rozhodování hrdinky, kterej z těch kluků je vlastně lepší mě štvalo. Nehledě na to, že postava Shaye mi byla fakt protivná. Výjimečně to nevidím ani na další díl. Nebavilo mě to. Fakt jsem totálně zklamaná.

Knihoholka:'33
14.09.2014 4 z 5

knížka je super, ale,.. pane bože, ten Shay mi TAK STRAŠNĚ LEZL NA NERVY!!!! úplně grrrrr! :D vážně, nechápu, že dala přednost Shayovi, protože já bych s ním nevydržela ani 5 vteřin.

hrubik
01.09.2014 4 z 5

Vlci a vlkodlaci mě moc neberou, ale tohle se mi líbilo. Těším se na další díl.

pajka0071
28.08.2014 5 z 5

Nejlepšé kniha o vlkodlacích, jakou jsem četla. Napínavý děj a zápletky. Rozhodně svělé čtení! :)

klarik
19.08.2014 5 z 5

Mě se ze začátku Ren líbil mnohem více než Shay. Musím říct, že mě Shay místy fakt dost štval, ale ke konci se to vyrovnalo a teď nevím, koho mám ráda víc, jestli Rena nebo Shaye. Uvidíme.........:D Rozhodně je to skvělá série a moc se mi líbí.

sophia22
09.08.2014 3 z 5

Celkem fajn knížka. Akorát mě tam pořád strašně štval Shay. Připadá mi takový .....otravný. Třeba Rena jsem si oblíbila víc.

Ladys
08.08.2014 3 z 5

Spíš lepší tři. A na to, že je to kniha spíš pro ženy, mě to celkem bavilo. Ale je to tak moc, jak to napsat, romantické, uláskované (jak to, že chtěla oba chlapi stejně?) a scén s vlky mohlo být klidně víc. Celkem jsem se bavil, ale pokračování nevyhledávám. Stačilo :-)

Jamka
05.08.2014 4 z 5

Poutavý příběh, hned saham po dalším dílu.

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Musím říct že tuto knihu jsem četla ráda, líbilo se mi , že autorka hned vtáhla v první kapitole do děje. Vážně jsem v tohle díle měla ráda Callu i Shaye. A téma s vlky je prostě dokonalé.

katerinad
04.07.2014 5 z 5

musím říct, že některé věci jsem tušila jak jsem se postupně propracovávala knihou, ale stejně konec zase všechno úplně změnil a teď nastává otázka, jak to tedy vlastně je? Doufám že Ren se ještě objeví, upřímě ho mám tak nějak radši, než Shaye, těším se na druhý díl

Madame R
01.07.2014 3 z 5

Pěkná kniha i když už tak nějak nemám potřebu dočíst pokračování..

láska vlkodlaci vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978