Smečka

Smečka https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7836/smecka-7836.jpg 4 26 6

Cvičitelka psů Jane Connorová měla vždycky raději společnost zvířat než lidí, a tak, když její chovatelská stanice vyhořela do základů, ocitá se její dosavadní život v troskách. Jane se sice podařilo všechna zvířata zachránit, leč z pouhého věhlasu hrdinky se vyžít nedá, a tak nakonec přijímá původně odmítnutou nabídku na natáčení psí televizní show, v níž má účinkovat spolu se svým zlatým retrívrem Stínem. Bezmezně věří v hvězdné kvality psa, dokud se neseznámí s jeho hlavním konkurentem - dokonalou papilonkou Dobby. A co je ještě horší - páníčkem fenky je sympatický Cole Forrest. Jane dokáže své city jen stěží skrývat mimo kameru, jak by je tedy mohla utajit před diváky? A citové zmatky potřebuje ze všeho nejméně. Ale v tomhle létě plném překvapení pochopí, že i starého psa lze naučit novým kouskům - zvlášť pokud jde o lásku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Olympia

A new leash on life , 2008

Irsaf
09.10.2019 5 z 5

To bylo vážně moc hezký čtení... Psi a začínající láska... Jane trochu natvrdlá ( ve svém věku ), ale krásný příběh... Moc...

Janis97
26.02.2018 5 z 5

Velice příjemná kniha. Nenáročné čtení. Psy miluji,takže se mi to četlo velice dobře a bavilo mě,jak se vyvíjely vztahy mezi jednotlivými postavami, ikdyz si myslím,že Jane to zbytečně protahovala neboť čtenáři musí být jasné jak to dopadne ☺ přesto mě kniha bavila a zahrala na srdci.

Anette Abeja
01.10.2016 5 z 5

Nejdříve jsem myslela že mě kniha ani bavit nebude když příběh začínal v prostředí závodů agility, kterým jsem moc nerozuměla.... Ale dala jsem knize druhou šanci a jsem za to ráda...miluju psy a mám ráda šťastné konce, takže tento příběh byl jak dělaný pro mě. Asi k tomu také přispěl fakt, že Cole mi připomínal mého přítele když jsme se poznávali. Těšila jsem se na každou chvíli kdy budu moci zase usednout k této knize a na chvíli "vypnout".

Janičta
12.07.2015 3 z 5

Hezká kniha. Dobře jsem si u ní odpočinula. Romantický příběh na pozadí psích soutěží :-)

suri94
15.11.2013 5 z 5

Moje první knížka od této autorky. Naprostá spokojenost, protože se zde prolíná romantický příběh s komickými okamžiky a se zdůrazňovaným vztahem člověka k psovi. Pro milovníky psů a odpočinkové literatury je to slast.

deedulka
25.12.2012 4 z 5

Takový lepší průměr. :) Celkem zajimavý příběh z psího závodiště, kde se do sebe zakoukávají svobodná majitelka pejsků a svobodný otec s dcerkou a pidi papilonkou. :)

Emily Carmichael
americká, 1947