Slzy od smíchu

Slzy od smíchu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405927/bmid_slzy-od-smichu-N22-405927.jpg 3 59 28

Slzy od smíchu série

„Lidi, kteří ani v dospělosti netuší, čím se budou živit, se střílejí.“ To prohlásil Anežčin děda, když jí bylo šest, a ona na to konto zalezla do psí boudy a odmítala ji opustit. Když pochopila, že si děda střílí z ní, vylezla. Jeho další moudra o tom, že cest, po kterých se člověk může v životě vydat, je nepočítaně a že za svá přání a touhy se vyplatí bojovat, si však vzala k srdci. A tak děvčica z jihomoravské vísky zahájila svou spanilou jízdu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala nadšená chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem nabitý příběh si teď můžete přečíst.... celý text

lejera
20.08.2023 3 z 5

Jednoduchá, nenáročná oddychovka. Vtipné to tedy nebylo vůbec, bylo to takové z běžného života. Záměrné množení pejsků bylo na mě trochu moc, ale holt na to každý kouká trochu jinak, věc názoru. Trochu mi vadilo opakování stejné informace ve dvou po sobě jdoucích větách, chvílemi jsem si myslela, že čtu omylem ten stejný řádek.

Allla9
16.10.2021 3 z 5

Milé čtení ze kterého mě nejvíce zaujala část s pejsky.

veronika9761
08.10.2021 1 z 5

Jednotlivé kapitoly jsou jako příběhy z Prekvapeni nebo Chvilky pro tebe (nevim, jestli tyhle prima casaky jeste existuji). Situace jednoduche, naivni, se stejnou skladbou, kapitoly prilis na sebe nenavazujici. Jedna z mala mych nedoctenych knih. Tretina a vic fakt nedam.

mia.com
20.05.2021 2 z 5

Bohuzel me kniha nejak nenadchla. Cekala jsem od ni neco trochu jineho a hlavne to, ze se zasmeju, coz se moc nedarilo. Je to proste popis casti autorcina zivota bez nejake pointy. Vice zajimat to muze nekoho, kdo touzi nahlednout do zakulisi chovatelstvi psu a rozeni stenat.

Barca_1988
02.03.2021 1 z 5

Příběh o dětství mi přišel zajímavý. Domnívala jsem, že příjde velká zápletka, ale když jsem dočetla do kapitoly Bílá nemoc, která pokrývá několik stránek vyprávěním jenom o šatech a zase šatech, knihu jsem odložila. Jinak asi docela oddechové čtení, pokud se člověk nudí.

Bebe2004
08.12.2020 3 z 5

Určitě to nebylo špatně napsané. Spíš mě to moc nezaujalo. Asi jsem od toho čekala něco víc. Za mě ne hrozné, ale znovu už to asi číst nechci

AndreaP.
01.12.2020 4 z 5

Taková pohodová oddechovka, která mi na stole přistála v době covidové, kdy veškeré fungování knihoven probíhá jen přes výdejní okýnko a tuto knihu mi namátkou vybrala má paní knihovnice. Byla to trefa, kniha se mi líbila.

Vydrýsek
14.10.2020 4 z 5

Taková pěkná oddechovka, která mi přistála při jedné knihovnické akci - Rande naslepo. Přečteno jedním dechem. V mnohých situacích jsem se viděla, sama jsem je prožila. Prostě, i když si život naplánujete, stejně to dopadne jinak. Takže nic neplánovat a život prostě žít. ;-)

Doubravka1975
17.09.2020 5 z 5

Moc pěkné, pohodové a vtipné čtení s autobiografickými prvky.
Gladiátor Maximus je také můj top a úplně zírám, co dnes všechno zajišťuje svatební agentura.
Max a Rose Mary boží

jana8352
16.08.2020 2 z 5

Kniha na oddechové čtení, nejvíc mě bavily kapitolky o pejscích

lenka9044
10.08.2020 3 z 5

některé historky byly dobré, ale "slzy od smíchu" u mě opravdu nepřišly. Jinak jednotlivé příběhy jsou napsány celkem čtivě.

Adelen
16.07.2020 1 z 5

Kniha se mi nečetla moc dobře, nesedl mi autorčin styl psaní, některé věty byly podle mě krkolomné. "Humorem jiskřící příběh" si představuji jinak, kniha mě nudila, čekala jsem od ní mnohem víc.

tami1
13.06.2020 2 z 5

Takové nemastné - neslané. Občas byla některá historka veselá, ale nanejvýš mi vyloudila lehký úsměv, slzy od smíchu bohužel ne.

lucakuca
14.03.2020 3 z 5

Život jedné paní protkaný úsměvnými příběhy. Oddechové, lehounce plynoucí a hlavně nenáročné čtení pro milovníky pejsků, kteří preferují: "Jen žádné drama!"

jitka7326
20.02.2020 2 z 5

Neurazí ale ani nenadchne. Nejvíc mě bavila část s pejsky.

Mibaf
14.02.2020 3 z 5

Kniha mě zaujala názvem a obálkou. Jinak mě příliš nenadchla, ale ani neurazila.

Aracely
22.01.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Smíchy jsem zrovna nebrečela, ale dost často jsem se usmívala. Tato prvotina se autorce povedla.

Dani5a
17.01.2020 2 z 5

Knížka mne nijak zvlášť nezaujala. Jedná se o povídání o životě autorky, ale podle názvu jsem si od ní slibovala víc.

katerina5544
21.10.2019 2 z 5

Bohuzel me kniha neoslovila. Vylozene popis autorcina zivota a to me nebavilo. Nezasmala jsem se. Skoda :(

Kuci12
04.10.2019 1 z 5

Dočetla jsem jen proto, že jsem neměla po ruce jinou knížku a cesta z práce byla dlouhá....Čekala jsem odpočinkové čtení, ale tohle pro mě nebylo. Nechytlo mě to a styl psaní mi také nesedl.

2019  56%Slzy od smíchu
2020  66%Starosti z radosti

Kniha Slzy od smíchu je v