Slzy anděla

Slzy anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426022/bmid_slzy-andela-dbu-426022.jpg 3 23 6

Mladičká Bea, dcera jednoho z nejvlivnějších a nejmocnějších mužů ve městě, zmizela za záhadných okolností bez jediné stopy, jako by se po ní slehla zem. Na první pohled neřešitelný hlavolam. Do pátrání se dají tři nerozluční přátelé: investigativní novinář Giu, Jana, šéfredaktorka prestižního časopisu, a Luky, renomovaný advokát, který se specializuje na trestní právo. Příběh plný napětí, lásky, ale i jemné erotiky a nevtíravého humoru.... celý text

Pro ženy , Thrillery , Literatura slovenská

Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Slzy anjela , 2019

LenkaKa
LenkaKa
14.11.2023 2 z 5

Příběh docela zajímavý, ale tahle kniha mě nijak neuchvátila.

Lebisova
Lebisova
10.11.2022

(SPOILER) Četlo se mi to dobře. Trochu moc popisů prostředí. Připadá mi nelogické, že se Beáta schovala tak, že ji ani vlastní táta nenašel a pak se z ničeho nic objeví živá, zdravá a krásná :o(

dana8437
dana8437
16.02.2022 1 z 5

Za mě o ničem, jedna hvězdička za konec… jinak utrpení, přeskakovala jsem stránky, abych to měla, co nejdříve za sebou. Nelíbil se mi zdlouhavý popis prostředí, spousta “detailů” o ničem, za mě nuda a k této spisovatelce se již nevrátím.

sabca
sabca
11.07.2020 4 z 5

Další slovenská spisovatelka, která mě zaujala. V knize bylo napětí, láska a nečekaný závěr. Doporučuji

denisa7430
denisa7430
09.04.2020 5 z 5

Skvělá, humorná kniha s napětím. Týká se aktuálního tématu digitálního světa a odcizení se. Je však také o lásce a důležitosti opravdového přátelství. Doporučuji.

cornetka
cornetka
21.12.2019 4 z 5

Svižná a čtivá kriminálka o pátrání po zmizelé Beatě, ve které nechybí napětí, překvapení, ale ani city, vztahy a tělesná přitažlivost.

Darina Hamarová
slovenská, 1967