Sluneční drahokamy

Sluneční drahokamy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1073/bmid_slunecni-drahokamy-PlH-1073.jpg 4 220 28

Gallagherova hospoda série

Po nezdařeném manželství a náročné kariéře psycholožky odjíždí unavená Jude do Irska, země svých předků, aby dala svému životu nový směr. Usadí se v domě zesnulé pratety a brzy se spřátelí s Aidanem a jeho sourozenci, kteří vedou místní hostinec. June a Aidan jsou k sobě přitahováni magickou silou, ale mladá žena brzy vycítí, že mezi nimi stojí staré tajemství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Jewels of the Sun , 1999

Simi
26.07.2023 5 z 5

Jsou chvíle, kdy reálná romantika NR pohladí a ukáže, že žena má právo mít očekávání a ne se jen spokojovat s něčím co je, protože na víc přece nemá nárok. Silné hrdinky NR se jenom nespokojí s tím co dostávají, ale chtějí víc, aby byly tak nějak správně usazené a naplněné na místě, kam patří. NR je moje stálice pro určité chvíle, kdy právě toto potřebuji slyšet.

Luciska13
03.02.2023 4 z 5

Příjemný příběh, který jsem z nějakého jiného i četla jedním dechem. "Duchařské" vložky mi teda připadala trochu moc, ale i s nimi se mi knížka líbila. Co mi ale přišlo už opravdu přes čáru bylo konečné dohadování o svatbě, to bylo naprosto zbytečné a pro mě opravdu nepochopitelné.

Jiřina18
27.09.2022 5 z 5

Právě jsem dočetla další krásnou pohádku od Nory Roberts. Prvních pár stran jsem si říkala, že knížku odložím, ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Je to krásné romantické čtení o krásném Irsku a hlavně je tam spousta lásky jak jsme tomu u Nory zvyklí

Jaklová.katka
19.04.2022 5 z 5

Miluju Irsko a tahle série je super.

lusitta05
27.12.2021 4 z 5

Fajn čítanie na večer, užila som si to.

georginaa
02.02.2021 4 z 5

Irsko je nádherná země a tento příběh je plný tajemství, magie a romantiky. Upoutalo mě vyprávění, což Nora umí fantasticky. Těším se na další díly a doufám, že budou zrovna tak skvělé jako tento románek.

pip11
01.02.2021 4 z 5

Jude odjíždí do Irska, do domku po své pratetě, aby nalezla sama sebe. Příběh plný irských bájí, temperamentu a kouzelné přírody. Je to milý a úsměvný román.

petraj30
23.06.2020 4 z 5

Krásný příběh z krásného Irska. Nora prostě umí skvěle a poutavě popsat krajiny. Příběh byl taky hodně povedený. Někdy jsem se i zasmála. Objevují se tam i duchové, prostě taková krásná pohodová pohádka.
Z nevýrazné a (někdy opravdu i) nudné myšky se stává skvělá a hlavně vášnivá žena. Ten konec byl moc krásný, jen bych řekla, že to June trochu přehnala a taky si nejsem jistá, jestli by za mnou ještě chlap běžel, kdybych udělala takovou věc.
Jsem zvědavá na pokračování. Tady je ta magie jen tak načatá a já se moc těším na to celkové rozuzlení i ostatní páry. Moc pěkné:-)

Kudík
13.04.2020 4 z 5

Hezká "pohádka" pro dospělé, obsahující hodně mystična a romantiky, i když nejvíc oceňuji krásný popis Irské přírody. Hlavní hrdinka Jude Frances Murrayová byla, až na jistou věc v závěru, sympatická psycholožka, která se hledala. A Aidan Gallagher byl prostě typický hlavní hrdina. :) Líbilo se mi celkové špičkování mezi sourozenci Gallagherovými - Aidanem, Shawnem a Darcy, i to létající nádobí. :)

JancaMia
30.12.2018 3 z 5

Byl problém přelouskat prvních deset stránek ale pak se zas pro změnu nedalo přestat, nic převratného a všechno se to tak krásně vleklo v krásné přírodě ... moc krásná oddechovka :)

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Čtivá série a úžasná přečteny všechny knihy do tří dnů.

jitka7
29.10.2018 3 z 5

To byla fuška, aspoň na začátku, vůbec jsem se nemohla začíst. Knihu jsem odkládala aspoň týden a vždycky přečetla pár stran. No ale... přetrpěla jsem ten pro mě strašný začátek a pak mě kniha oslovila. Není to kdejaká best kniha, ale neurazí, člověk se odreaguje, zasměje. Nakonec se mi příběh líbil. Ale pro ten naprosto pro mě nudnej začátek dávám 3 hvězdičky.

munka
09.08.2018 5 z 5

Trochu mágie, veľa lásky, romantika a krásna príroda Írska. Všetko tak akurát. Doporučujem.

Laf
05.08.2018 4 z 5

Krásný příběh pro chvíle odpočinku. A líbilo se mi, jak autorka popisovala Irsko. Doporučuji :)

princesse
27.11.2017 5 z 5

Četla jsem již před lety a po zakoupení dalších dvou dílů jsem si chtěla příběh připomenout. A Nora opět nezklamala. Čtivá kniha a moc hezký příběh. Nejsem příliš na magické příběhy, ale pokud to není přehnané, tak zvládnu i trochu magie. Těším se na další pokračování ...

alzbeta4340
10.10.2017 5 z 5

Kniha je to opravdu povedená, mě se líbila snad nejvíc ze všech magických knih od Nory, které jsem kdy četla. Hezký jemný příběh a nenásilné propletení reality s kouzly. Užila jsem si příjemnou irskou atmosféru. Doporučuji.

angelbooks
13.08.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Zhltla jsem ji celkem rychle, vzhledem k situaci, kterou tu teď mám :D.
Možná bych trošičku vytkla ten konec, hlavně části s Aidanem :D.
Jinak ale knihu doporučuji ;).

moudivlacek
10.07.2017 5 z 5

Moje oblíbená spisovatelka a Irsko, tak to už stačí, abych se na knihu těšila. A opravdu mě nezklamala, připadala jsem si, jak mezi těmi lidmi v hospodě u Gallagherů a bylo mi moc fajn.
Když vynechám legendu o vílím králi a jeho nešťastné lásce, je to příběh objevování sama sebe (hlavní hrdinka) a přiznání citů veřejně a hlavně sám sobě (hlavní hrdina).
Každopádně už po pár řádcích si vás všichni hned získají a vy je pustíte do srdíčka.
Hezký romantický příběh, který mohu jen doporučit. Já už se těším na další příběh.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Líbí se mi, že je v knize tajemno. Je to zas trochu něco jinýho než jen obyčejná romantika. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Fakt super Kniha!

Krtek05
14.01.2017

Velice povedena kniha. Precetla jsem ji jednim dechem. Nechybi tajemno ani romantika.