Sluneční drahokamy

Sluneční drahokamy

Po nezdařeném manželství a náročné kariéře psycholožky odjíždí unavená Jude do Irska, země svých předků, aby dala svému životu nový směr. Usadí se v domě zesnulé pratety a brzy se spřátelí s Aidanem a jeho sourozenci, kteří vedou místní hostinec. June a Aidan jsou k sobě přitahováni magickou silou, ale mladá žena brzy vycítí, že mezi nimi stojí že mezi nimi stojí staré tajemství... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1073/slunecni-drahokamy-1073.jpg 4.3149

Gallagherova hospoda (1.)

Jewels of the Sun (1999)

Vydáno:, Alpress

angelbooks

Úžasná kniha. Zhltla jsem ji celkem rychle, vzhledem k situaci, kterou tu teď mám :D.
Možná bych trošičku vytkla ten konec, hlavně části s Aidanem :D.
Jinak ale knihu doporučuji ;).

moudivlacek

Moje oblíbená spisovatelka a Irsko, tak to už stačí, abych se na knihu těšila. A opravdu mě nezklamala, připadala jsem si, jak mezi těmi lidmi v hospodě u Gallagherů a bylo mi moc fajn.
Když vynechám legendu o vílím králi a jeho nešťastné lásce, je to příběh objevování sama sebe (hlavní hrdinka) a přiznání citů veřejně a hlavně sám sobě (hlavní hrdina).
Každopádně už po pár řádcích si vás všichni hned získají a vy je pustíte do srdíčka.
Hezký romantický příběh, který mohu jen doporučit. Já už se těším na další příběh.

EvikU.

Líbí se mi, že je v knize tajemno. Je to zas trochu něco jinýho než jen obyčejná romantika. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Fakt super Kniha!

Krtek05

Velice povedena kniha. Precetla jsem ji jednim dechem. Nechybi tajemno ani romantika.

lifeoptimist
15.05.2015

tak nevím no, jako kdo má rád romantiku a trošku fantasy nebo nadpřirozena.... tak supr, takový hezký oddych, mně se teda daleko víc od Nory líbily romány typu Vražedná nevinnost, Krajina světla, Zlodějka, Tři osudy.......atd. Tohle je na mě už přeslazené, zkusím přelouskat i další díl a uvidím

vaili
18.06.2014

Jj pro mě trošku přeslazené, ale dalo se to :)

hojchna
13.09.2013

Noru Roberts čtu celkem ráda, ale tahle limonáda mě teda nebavila, dočetla jsem s potížemi.., Na mě byl příběh až moc sladký, nic ze života. Další díly si mileráda nechám ujít..

Moni-ka
29.08.2013

Pohodová knížka. Ráda si přečtu další díly.

kika 13
03.03.2013

Oddychové čteníčko,pěkné.

LibraryGirl
31.08.2011

Nádherná kniha, plná vtipu, romantiky a krásných irských pověstí. Místy mi připomínala knihy Sophie Kinsella. Ačkolik je Kinsella britská autorka a Nora americká. Moc se mi příběh líbil, už se těším na další z Irska, o Shawnovi a pak o Darcy.

Danafantom
26.06.2011

Odpočinkové čtení, bylo to fajn, jen úplný konec -nevím, jak to nazvat- no, přitažený za vlasy.

zuzil

patří do trilogie: srdce oceánu a měsíční perly