Slow – Nespěchejte, žijte pomalu

Slow – Nespěchejte, žijte pomalu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410668/bmid_slow-nespechejte-zijte-pomalu-VgG-410668.jpg 4 17 4

Spěcháme do práce, spěcháme v práci, spěcháme po práci, spěcháme i bez práce. Pořád nám hoří koudel u zadku. Jak z toho ven? Kniha Slow nabízí řadu tipů, jak o sebe lépe pečovat a zvolit si ideální tempo. Třeba díky cvičení jógy, práci na zahrádce, vaření pomalého jídla s přáteli, psaní rukou nebo pozorování hvězdné oblohy. Proč žít rychle, když můžete žít pomalu, v klidu a pohodě?... celý text

Duchovní literatura , Osobní rozvoj a styl , Zdraví

Vydáno: , BizBooks

Slow: Finding Peace and Purpose in a Hectic World , 2018

Mosula
23.01.2022 5 z 5

Na knížku jsem v knihkupectví narazila náhodou při hledání jiné knížky a byla to láska na první pohled. Po grafické stránce knížka nemá chybu, vše hezky barevně ladí a tak nějak hladí po duši. Doporučuju zalézt si s knížkou pod deku a uvařit si k ní hrnek kakaa.

Žádné převratné myšlenky v knížce nejsou, ale hezky shrnuje základní myšlenky pomalého žití a žití v přítomnosti. Takový hezky zpracovaný tahák na život.

Lily101
07.08.2020 5 z 5

Pro zkouškové období či náročné pracovní období skvělá (a velmi fotogenická) kniha.

bagel
23.10.2019 3 z 5

Nic moc objevného jsem se nedozvěděla, ale jako inspirace dobré.

Ďumbierka
09.06.2019 5 z 5

Ja takéto knihy prosto môžem. Videla som ju u Bichličky, Veroniky a chcela som si v nej zalistovať. Sú to všetko veci, ktoré všetci poznáme, každý to vie, ale skoro nikto sa tým neriadi.... je fajn si takéto kniky prelistovať a načerpať z nich tú atmosféru, ktorú nám ponúkajú. Páči sa mi grafická úprava, krásna pevná väzba a vypísala a pripomenula som si presne to, čo som potrebovala. ❤️ Spokojnosť.

zdravý životní styl

Jo Peters