Obejmi mě

Obejmi mě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248975/mid_obejmi-me-Oqg-248975.jpg 4 140 20

V žáru bezpečí série

Říká se, že mladá láska nevydrží, ale chudá dívka s mimořádnými schopnostmi a nejoblíbenější kluk ve městě věřili, že jejich láska přetrvá. Pro Zacka Covingtona byla Anna-Grace – jeho „Gracie“ – ta pravá. Stačila však jediná noc a sen o společné budoucnosti leží v troskách. Zničená Gracie beze stopy zmizela a Zack se mohl jen domnívat, co se stalo s dívkou, kterou miloval. Během následujících let se ji zoufale snažil najít, ale bez úspěchu. Nyní Zack pracuje pro Devereauxovu bezpečnostní agenturu. Až jednoho dne zahlédne obraz, který do detailů zachycuje místo, o němž věděl jen on a jeho Gracie, a ví, že to nemůže být náhoda. Jeho Gracie je naživu. Ovšem z dívky, kterou znal a miloval, se stala prázdná schránka. Její zvláštní schopnosti zmizely a co hůř, celé roky věřila, že ji Zack té noci zradil. Zackovi nepřátelé nyní znají jeho slabinu a Gracie hrozí, že se stane prostředkem jejich odplaty. Je na Zackovi, aby ji zachránil. Je však odhodlaný dosáhnout něčeho mnohem důležitějšího: získat její důvěru a lásku. A už nikdy se od ní neodpoutat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Safe at Last , 2015

smejkalova.m
31.10.2021 4 z 5

Obejmi mě byla za mě zatím nejslabší... Těším se na závěrečný díl s Elizou

jinbr
08.10.2020 3 z 5

ježíši ne, ne, ne... tak strašně rozvláčně napsané, to už na mě bylo moc. Kniha mohla být klidně o třetinu kratší, stále se tam opakovaly ty samé myšlenky, jen se to pořád omílalo kolem dokola. Lezlo to neskutečně na nervy, tedy alespoň mě. Primárně by ten příběh nebyl až tak špatný, ale způsob psaní byl zde naprosto šílený.

Zlatinka.Emilly
20.07.2020 2 z 5

Přikláním se k názoru, že kniha byla spíš unavující. Pořád dokola jedno a to samé. Zkrátit by se to dalo tak na třetinu, pokud by byla zachována pointa příběhu. Prostě tuhle knihu už NE.

FairyD.
13.05.2020 5 z 5

Podľa mňa jedná z najkrajších kníh z celej série, zároveň aj najdojímavejšia. Zobrazuje neprajnosť ľudí, zradu, násilnosť, odpustenie, silu lásky. Dej má rýchly spád, pekne sa to čítalo. Určite sa k nej ešte vrátim.

prcek19
02.04.2020 4 z 5

Tahle kniha mě bavila že všech tří dosud prečtených nejvíce..možná už je to tím, že se více seznamuji s postavami..sem zvědavá na závěrečný díl

brijana
06.05.2019 3 z 5

Vcelku mě dost unavoval ten opakující se výlev citů.

cukrovka
23.04.2019 2 z 5

Rozhodně méně by bylo více. Neustálé plácání se v opakujících se myšlenkách a pocitech bylo nudné. Opět zajímavé téma, ale to zpracování prostě hrůza.

jitka7
29.06.2018 2 z 5

Dávám dvě hvězdičky a to jen kvůli Zackovi :) Není k tomu ani co napsat.

moudivlacek
22.10.2017 5 z 5

Tak tenhle příběh jsem si opravdu užila. Lidští parazité, kteří dokáží zničit člověka, jen aby měli oni snadný a bohémský život, jsou mi naprosto odporní. Tento příběh velmi zaútočí na lidské city. Bylo mi líto Zacka, který je nevinný, ale zprvu neví, "co tak strašného provedl", a když se to dozví, neví, jak to dostat na správnou cestu. Skvěle vylíčené pocity Gracie, která si prožila své. Opravdu takový člověk na nic nezapomíná. Vím to i já, a souhlasím, že člověk je poznamenaný na celý život.
Každopádně skvělé i díky prolínání hrdinů z minulých dílů.
Mohu jen doporučit.

1259
09.10.2017 5 z 5

Fakt super příběh. Nic k tomu dodat nemusím.

havrmoni
06.05.2017 3 z 5

Opět mi nezbývá než souhlasit s paprika75. Námět i to nadpřirozeno mě celkem bavilo,ale ta změť stále se opakujících myšlenek a plácání se v tom. No přesně jak u předchozích,polovina knihy by stačila. Poslední díl se ani nebudu pokoušet sehnat.

paprika75
24.03.2017 3 z 5

Co napsat ??? Ani nevím ... Myslím, že je tato série a zvláště tento díl opravdu promarnění celkem solidního námětu. "Nadpřirozeno" je pro mne OK, děj a příběhy taky OK, vzhledem k tomu, že je to série ... návaznost, rozdílné schopnosti, bratři + kolega ... všechno OK. Ale ten přepítschenej balast mezi dialogy prostě nedávám. Je to vážně škoda, protože kdyby to napsal někdo jiný než Maya, kt. má k těmto citovým "vycpávkám" sklony ve všech svých knihách, tak to mohlo být mnohem lepší. Je to možná jen můj osobní problém s Mayou, ale tady nemůžu dát víc než 2-3*.

Kayla
14.03.2017 5 z 5

Další skvělý díl. Zack mi byl hned od začátku velmi sympatický. Ovšem Gracie mi zpočátku z neznámého důvodu byla naopak nesympatická. Možná to bylo z toho důvodu, že neustále odmítala pořád Zacka, ale nakonec jsem si jí taky oblíbila. Velmi se těším, až si přečtu další díl. Tahle série mě prostě neomrzí.

ReziEngli
07.02.2017 4 z 5

Líbilo se mi to. Celá série. Sice všechny ty příběhy byly na jedno brdo, ale každý měl v sobě něco trošku jiného. Líbilo se mi, že autorka do příběhů zakomponovala i zvláštní schopnosti. Bylo to lehké oddechové čtení, u které se nemusí moc přemýšlet. :)

munka
19.10.2016 5 z 5

Kniha sa mi páčila. Malo to spád. Na stránkach autorky sú ešte dve knihy z tejto série, dúfam že budú tiež vydané.

kacaaba
13.10.2016 4 z 5

Mě se kniha líbila, jak jsem psala u předchozích dílů, je to něco jiného, než předchozí série, ale je to hezký. Pěkně se to četlo, mělo to spád, žádná mrtvá místa. Dobrý.

LenkaLuna
22.05.2016 3 z 5

Od této autorky se mi více líbily série Bez Dechu a Temné Touhy.
Tahle série V žáru nebezpečí mě zklamala, nápad dobrý co se týče nadpřirozených schopností, první díl (Opatruj mě) ještě ušel, druhý díl (Ochraňuj mě) byl na můj vkus příliš zdlouhavý, a hlavně to časté krvácení, to by nepřežil ani ,,nadpřirozeňák". A třetí díl tak to jsem opravdu už trpěla nudou, ale jelikož jsem poctivec, který nemá rád nedočtené série, tak jsem to dolouskala. Ale už nikdy více.

Marsik
24.12.2015

Chtěla jsme se optat zda tato řada (tyto tzv. tři knížky..opatruj mě, ochraňuj mě + tato) na sebe navazuje, nebo se jedná o jiné příběhy, děkuji

Tabby
17.12.2015 3 z 5

Tuhle autorku mám celkem ráda, lehké oddechové čtení. Tahle celá série je, ale pro mě zklamání.
Námět o tom jak hlavní ženská postava má nadpřirozené schopnosti je dobrý nápad, ale celé mi to přijde nedotažené. Navíc se mi zdálo že hlavní postava Gracie nedělá nic jiného než brečí a brečí, když se rozbrečela už po desáté za pár stránek chtělo se mi brečet taky, ale z úplně jiného důvodu. :)

lenka5535
03.12.2015 3 z 5

Hodnotenie celej série - obrovské sklamanie :-( Námet bol zaujímavý. Páčilo sa mi, že autorka tam vložila tie nadprirodzené schopnosti hlavných hrdiniek. Je to niečo nové, ale spracovanie mohlo byť lepšie. Nepáčil sa mi štýl písania. Knihy boli písané z pohľadu rozprávača a veľmi ťažko som sa v tom orientovala. Ak čakáte erotiku, tak tá tam je len okrajovo. Najviac zo všetkých sa mi páčil 3. diel.

americká literatura

Maya Banks