Kniha Múdrosti Perúna

Druhá kniha Kultúry a Tradícií našich Predkov, prvá kniha Slovansko-Árijských Véd. Preklad z ruského originálu. Kniha je v pevnej väzbe, podklad čierny so zlatou potlačou. Čierna farba symbolizuje Zem a zlatá Slnko. Kto nepozná minulosť je odsúdený na jej opakovanie. Dr. John Coleman Kniha obsahuje prastaré texty, hovoriace o veľmi vzdialenej, ale nie zabudnutej minulosti Slovanských a Árijských Zemí. Navracia nás tisícročia nazad, prinášajúc svedectvá o udalostiach v prastarých dobách. Obsahuje nielen prastaré texty, ale aj rôzne informácie o Kultúre a Tradíciách našich Predkov, ktoré boli v tajnosti uchované na Sibíri a v Altaji do našich dní. Prastarí Slovania a Árijci mali fundamentálne, Sväté Poznanie o materiálnych, ale aj nemateriálnych Svetoch. Ctili si svojich Svetlých Bohov, ktorí im dali život aj Poznanie – Slovansko-Árijské Védy. Vydanie obsahuje Prvý Kruh Knihy Múdrosti Perúna, islandskú Ságu o Inglingoch a ďalšie informácie o poznaní našich Predkov, vrátane prvej časti Koľadovho Daru. Kniha Múdrosti Perúna bola zakázaná Petrom I. v rámci jeho silných prozápadných aktivít a definitívnej likvidácii Starej Viery a Starého slovanského Kalendára (Koľadovho Daru). Po cca 250 rokoch uzrela svetlo sveta až za Stalina r. 1944. Chruščov, Stalinov následník a trockista ju však opäť stiahol z dosahu verejnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290120/kniha-mudrosti-peruna-Vrv-290120.jpg 32

Slovansko-Árijské védy (2.)

Vydáno:, Karloff

yerry

Kniha nadväzuje na titul Potvrdenie knihy svetla / Slovanské svetoponímanie. Neobsahuje už toľko gramatických a štylistických chýb, ale stále ich je tu neúrekom. Knihu by som rozdelil do troch častí:

1. časť je voľný preklad santií véd Perúna alebo knihy múdrosti Perúna spolu s vysvetlivkami ale aj s vynechaným textom, vraj ešte nedozrel čas...
2. časť sa zaoberá "Heimskringlou", čiže Kruhom zemským od Snorri Sturlussona, tu uvádzanou ako Sága o Inglingoch. Je to voľný preklad s vysvetlívkami o mocenských bojoch medzi prevažne Dánskymi a švédskymi rodmi. Preklad však nie je ten oficiálny ale prekladaný Staršinom Staroruskej Ingliistickej cirkvi otcom Vladimírom.
3. časť je všeobecná, zaoberajúca sa Slovansko-Árijskou vierou Ingliizmom. Nachádza sa tu zoznam Slovanských bohov, ich zápovede a docela zaujímavý je aj Daárijský Kruholet Čísloboha spolu s výpočtom a popisom jednotlivých znamení. Teda niečo ako Slovanská astrologická príručka.

Kniha ma docela zaujala i keď mám z nej trochu rozporuplné pocity. Tieň pochybností o prameňoch pretrváva, podobne ako aj nie veľmi dobré tušenie, že niečo podobné o výlučnosti bielej rasy (tu RASA skr. od Rod Asov Strany/krajiny Asov) tu už bolo aj keď v tomto prípade to nie je až v tak vyhranenej rovine.

pegasusss
06.04.2016

pripravte sa na hardcorový úvod :D prvá polka knihy je zaujímavá, druhá polka už ani moc nie a ešte koniec knihy ako tak, ale inak dosť zaujímavá kniha :)